کد خبر: ۴۰۲۰۸۳
۲۶ شهريور ۱۴۰۲ - ۱۵:۱۵
0
مراسم کلنگ زنی ساختمان مدیریت شعب بانک توسعه تعاون استان سمنان با حضور استاندار سمنان، مدیرعامل ،معاونین مدیرعامل و روسای ادارات بانک توسعه تعاون برگزار شد.

کلنگ احداث ساختمان مدیریت شعب بانک توسعه تعاون سمنان به زمین زده شد

به نقل از روابط عمومی بانک توسعه تعاون سمنان، هاشمی استاندار سمنان در این مراسم خطاب به محمد شیخ حسینی، مدیرعامل بانک از اقدامات و تسهیلات ارائه شده از سوی شعب بانک توسعه تعاون در سطح استان تقدیر کرد.
وی افزود:خدمات ارائه شده از سوی شعب بانک توسعه تعاون سمنان موجب رشد و شکوفایی اقتصادی استان شده است.
شیخ حسینی نیز با تقدیر از حضور بالاترین مقام اجرایی استان در این مراسم گفت: بانک توسعه تعاون به عنوان نهاد مالی توسعه‌ای نقش مهمی در تقویت تعاونی‌ها و بنگا‌های کوچک و متوسط دارد.
به گفته مدیرعامل بانک توسعه تعاون، تسهیلات پرداختی از محل منابع داخلی به تعاونی‌های استان سمنان تا بیستم شهریور سال جاری بالغ بر ۵۶۰۰ میلیارد ریال بوده است.
وی افزود:بانک توسعه تعاون سمنان در سال گذشته بیش از ۱۳ هزار میلیارد ریال تسهیلات به بخش‌های مختلف اقتصادی استان پرداخت کرده است.
شیخ حسینی ادامه داد:بررسی امور استان‌ها و شعب نشان می‌دهد که استان سمنان در عمل به شاخص‌های عملکردی در جایگاه مناسب قرار دارد.
پیش از این مراسم مدیر عامل بانک توسعه تعاون در بازدید از شعب مرکزی و ولیعصر سمنان در گفتگو با همکاران اعلام کرد:جذب منابع باید راهبرد اصلی عملیاتی همکاران در نیمه دوم سال قرار گیرد.
وی افزود: مدیران شعب استان‌ها و روسای شعب برای جذب بیشتر منابع به خصوص منابع ارزان قیمت می‌توانند از طرح‌های جدید تسهیلاتی همچون؛ «مائده»، «رویان» و «رونق تعاون» استفاده نمایند و با توجه به طرح انگیزشی پرداخت پاداش به همکاران شعب و مدیریت شعب استان‌ها از شهریور تا دی ماه سال‌جاری به صورت ماهانه در قبال جذب و افزایش منابع ارزان قیمت که اخیرا ابلاغ شد، ان شاءالله در شش ماهه دوم سال روند روبه رشد منابع، نقدینگی، و سودآوری بانک با جهش و تحول اساسی مواجه خواهد شد. همچنین ایشان از تهیه طرح انگیزشی جدید وصول مطالبات بانک که به زودی ابلاغ خواهد شد، خبر داد.
مدیر عامل بانک توسعه تعاون بیان کرد: فعالیت همکاران در سراسر کشور باعث ادامه روند سودآوری بانک در ۶ ماه اول سالجاری شده است، اما برای به صفر رساندن زیان انباشته بانک که طی دوره عملکرد بانک در دهه گذشته اتفاق افتاده است، به کار تیمی و مدیریت مشارکتی و تلاش مضاعف توسط همه همکاران ستادی و استانی به خصوص همکاران صف، در نیمه دوم سالجاری و همچنین در سال آینده نیاز داریم.
شیخ حسینی همچنین در شعب سمنان با مشتریان بانک به صورت رودرو گفتگو کرد و شنوای دغدغه‌ها و مشکلات آن‌ها بود.
گفتنی است، ساختمان مدیریت شعب استان سمنان در زمینی به مساحت ۱۱۲۸متر مربع در ۷ طبقه در منطقه یک شهرداری استان واقع شده است و پیش بینی می‌شود ظرف مدت ۲۴ ماه به بهره برداری برسد. مدیریت شعب استان سمنان دارای ۷ شعبه در سطح استان است.
مدیر عامل را در این سفر محمد سلمانی معاون مدیرعامل در امور مالی و پشتیبانی، احمدمحمدی مدیر امور اعتباری، صیاد رحمانپور مدیر امور استان‌ها و شعب، سید علی میرفخرایی رییس اداره کل روابط عمومی و

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش مجامع بیشتر
تولید 300 هزارتن کاتد به رغم کاهش بیش از 16 هزار تنی مصرف قراضه مس در سال 1401

تولید 300 هزارتن کاتد به رغم کاهش بیش از 16 هزار تنی مصرف قراضه مس در سال 1401

مدیرعامل مس در مجمع عمومی عادی این شرکت که با حضور اکثریت سهامداران در تالار وزارت کشور برگزار شد از کسب رتبه پنجم ذخایر جهانی مس تنها با اکتشاف 7 درصدمساحت کشور خبر دادو گفت: با توسعه اکتشافات رسیدن به رتبه دوم و سوم جهانی نیز برای ایران متصور است.
پربازدید
پرطرفدارترین
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: