کد خبر: ۴۰۲۰۸۴
۲۶ شهريور ۱۴۰۲ - ۱۴:۴۵
0
شرکت سهامی بیمه ایران بر اساس تاییدیه محاسبات نسبت توانگری مالی بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران در سال ۱۴۰۲ نیز در بالاترین سطح توانگری مالی صنعت بیمه کشوراست.

بیمه ایران در سطح یک و بالاترین توانگری مالی صنعت بیمه است

به نقل از روابط عمومی بیمه ایران، بیمه مرکزی در نامه‌ای به حسن شریفی رئیس هیات مدیره و مدیر عامل بیمه ایران، نسبت توانگری مالی شرکت سهامی بیمه ایران را برای سال ۱۴۰۲ معادل ۱۳۳ درصد و در «سطح یک» اعلام کرد.


گفتنی است شرکت سهامی بیمه ایران با توجه به برنامه ریزی‌های عملیاتی و اجرایی در حوزه‌های مختلف فنی، مالی، ‏سرمایه گذاری، آی تی و ایجاد زیر ساخت‌های لازم برای بیمه گری یکپارچه با سامانه‌های بیمه ایران من، به رشد قابل توجهی در تولید حق بیمه، کاهش ضریب و نسبت‌های خسارت، کسب بازدهی حداکثری در ‏سرمایه گذاری ها، سود عملیاتی و کاهش زیان انباشته و... رسید و قرار گرفتن نام بیمه ایران در سطح یک وضعیت توانگری، بیانگر وضعیت عالی توانگری مالی این شرکت برای ایفای تعهدات در مقابل بیمه‌گذاران و ذی نفعان شرکت، در سال مالی جاری و سال‌های آینده است.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش مجامع بیشتر
تولید 300 هزارتن کاتد به رغم کاهش بیش از 16 هزار تنی مصرف قراضه مس در سال 1401

تولید 300 هزارتن کاتد به رغم کاهش بیش از 16 هزار تنی مصرف قراضه مس در سال 1401

مدیرعامل مس در مجمع عمومی عادی این شرکت که با حضور اکثریت سهامداران در تالار وزارت کشور برگزار شد از کسب رتبه پنجم ذخایر جهانی مس تنها با اکتشاف 7 درصدمساحت کشور خبر دادو گفت: با توسعه اکتشافات رسیدن به رتبه دوم و سوم جهانی نیز برای ایران متصور است.
پربازدید
پرطرفدارترین
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: