کد خبر: ۴۰۲۱۰۳
۲۶ شهريور ۱۴۰۲ - ۲۲:۰۰
0
رییس کمیسیون خانواده شورای اسلامی شهر یزد گفت: به دلیل فراهم نبودن شرایط امکان بهره مندی از مصوبات طرح جوانی جمعیت برای همه افراد وجود ندارد.

امکان بهره گیری همگان از مصوبات طرح جوانی جمعیت در یزد نیست

محمد باقر پارسائیان رئیس کمیسیون خانواده شورای اسلامی شهر یزد گفت: تنها افراد محدودی توانستند از مصوبه تخفیف ساخت و ساز ۵۰ تا ۱۰۰ درصد این بخش بهره‌مند شوند.

او ادامه داد: طبق قانون برای بهره مندی از این تخفیف و همچنین دیگر مصوبات اعمال شده باید زمین‌ها سنددار بوده و در داخل محدوده شهری قرار داشته باشد، اما بسیاری از افراد این شرایط را ندارند و لذا نمی‌توانند از این تخفیف‌ها بهره‌مند شوند.

عضو شورای اسلامی شهر یزد گفت: از مسئولان در خواست داریم تا در این زمینه بازنگری داشته باشند و در صورت امکان شرایط استفاده افراد بیشتری فراهم شود البته مردم عزیز می‌توانند با مطالعه کامل این قانون نسبت به بهره مندی آن اقدام کنند.

او خاطرنشان کرد: در قالب طرح جوانی جمعیت به افراد واجد شرایط در صدور پروانه ساخت از ۵۰ تا صد درصد تخفیف داده می‌شود و همچنین افرادی که دارای زمین سنددار در محدوه شهر یزد باشند و چهار فرزند هم داشته باشند همه عوارض و هزینه‌های صدور پروانه رایگان محاسبه می‌شود.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش مجامع بیشتر
تولید 300 هزارتن کاتد به رغم کاهش بیش از 16 هزار تنی مصرف قراضه مس در سال 1401

تولید 300 هزارتن کاتد به رغم کاهش بیش از 16 هزار تنی مصرف قراضه مس در سال 1401

مدیرعامل مس در مجمع عمومی عادی این شرکت که با حضور اکثریت سهامداران در تالار وزارت کشور برگزار شد از کسب رتبه پنجم ذخایر جهانی مس تنها با اکتشاف 7 درصدمساحت کشور خبر دادو گفت: با توسعه اکتشافات رسیدن به رتبه دوم و سوم جهانی نیز برای ایران متصور است.
پربازدید
پرطرفدارترین
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: