کد خبر: ۴۰۲۱۵۴
۲۷ شهريور ۱۴۰۲ - ۱۳:۴۵
0
بیمه سینا در سال ۱۴۰۲ گام های موفقی را در جلب اعتماد بیمه‌گذاران بزرگ برداشته به نحوی که توانسته با ارائه نرخ‌های کارشناسی با تاکید بر پشتیبانی و ارائه خدمات رضایت‌آفرین، مسیر موفقیت را با سرعت در پیش بگیرد.

سال 1402، سالی معجزه‌آسا برای بیمه سینا

سال ۱۴۰۲ برای بیمه سینا سالی متفاوت بود و این شرکت توانست گام‌های بزرگی بردارد و موفقیت‌های مهمی کسب کند.

در پایان اسفند ۱۴۰۱ بیمه سینا توانست سه هزار میلیارد ریال سود خالص بسازد که این رویه در سال جاری حفظ شده و در خرداد ۱۴۰۲ این شرکت توانست ۹۱۳ میلیارد ریال سود خالص بسازد. سود عملیاتی شرکت هم حدود ۸۹۴ میلیارد ریال بود. این عملیات شرکت سبب جلب اعتماد زیادی شد.

بر اساس این گزارش، بیمه سینا در سال جاری توانست اعتماد مجموعه‌هایی همچون آستان قدس رضوی، کمیته امداد امام (ره)، گروه مپنا، صنعت آب و برق کشور، بانک کشاورزی، بانک سینا، شرکت مادر تخصصی مهندسی آب و فاضلاب کشور و بسیاری دیگر از بیمه‌گذاران بزرگ را به خود جلب کند.

یکی دیگر از نکات مهم در شرکت بیمه سینا رشد ۱۵ درصد دارایی‌های شرکت نسبت به پایان اسنفد ۱۴۰۱ است که در خرداد ۱۴۰۲ به مبلغ ۵۴ هزار ریال رسید.

از سوی دیگر، استفاده از امکانات برخط در ارائه خدمات، رصد و پایش لحظه‌ای بیمه‌گذاران، مشاوره و مدیریت ریسک بیمه شدگان باعث شد تا توسط دبیرخانه توسعه صنایع ملی ایران و هیئت داوران اجلاس انتخاب ملی، شرکت بیمه سینا بر اساس نظر هیئت داوران، نشان برترین انتخاب ملی در صنعت بیمه و نشان ملی شفافیت و صداقت در ارائه خدمات بیمه‌ای، رتبه نخست تعهد به بیمه‌گزاران در صنعت بیمه از”انجمن جهانی مدیران خلاق لندن” و جایزه ملی برترین و تاثیرگذارترین روابط عمومی در صنعت بیمه کشور را به خود اختصاص دهد.

از دیگر اقدامات بیمه سینا در سال جاری، فعالیت در حوزه مسئولیت اجتماعی است. مسئولیت اجتماعی و نوآوری بیمه سینا نیز روی دیگر فعالیت‌ها در نیمه اول سال ۱۴۰۲ بود به نحوی که برای دومین سال متوالی بازدیدکنندگان، ناشران و عوامل اجرایی نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران از پوشش بیمه مسئولیت مدنی بیمه سینا برخوردار شدند.

در راستای حفاظت از محیط زیست جانوری، بیمه‌نامه‌ای منحصر به فرد در حوزه حفاظت از گونه‌های کمیاب جانوری توسط بیمه سینا صادر شد و تنها فیل‌های ایران با نام‌های میهاری، محاسن و مایسا که در سال ۱۳۹۲ از سریلانکا به ایران آمدند، تحت پوشش بیمه‌ای قرار گرفتند.

به این دستاورد‌ها باید توجه به سرمایه‌گذاری را نیز افزود که در این راستا به منظور حفظ ارزش سهام بیمه سینا در بازار سرمایه، بازارگردانی سهام شرکت بیمه سینا در نماد (وسین۱) با دامنه نوسان روزانه قیمت مطابق دامنه مجاز نوسان قیمت در تابلو مربوطه بازار پایه فرابورس ایران و با استفاده از روش بازارگردانی مبتنی بر حراج در تابلو زرد بازار پایه فرابورس از طریق “صندوق سرمایه‌گذاری اختصاصی بازارگردانی سینا بهگزین” کلید خورد.

اکنون در حالی ۶ ماهه اول سال را به پایان رساندیم که سود ۲۷ درصدی مشارکت در منافع برای سال ۱۴۰۱ محقق و به حساب اندوخته دارندگان بیمه‌های زندگی بیمه سینا واریز شد و روند سودآوری بیمه‌های زندگی این شرکت همچنان ادامه خواهد داشت.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش مجامع بیشتر
تولید 300 هزارتن کاتد به رغم کاهش بیش از 16 هزار تنی مصرف قراضه مس در سال 1401

تولید 300 هزارتن کاتد به رغم کاهش بیش از 16 هزار تنی مصرف قراضه مس در سال 1401

مدیرعامل مس در مجمع عمومی عادی این شرکت که با حضور اکثریت سهامداران در تالار وزارت کشور برگزار شد از کسب رتبه پنجم ذخایر جهانی مس تنها با اکتشاف 7 درصدمساحت کشور خبر دادو گفت: با توسعه اکتشافات رسیدن به رتبه دوم و سوم جهانی نیز برای ایران متصور است.
پربازدید
پرطرفدارترین
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: