کد خبر: ۴۰۲۲۲۵
۲۸ شهريور ۱۴۰۲ - ۲۲:۰۰
0
رئیس انجمن داروسازان تهران گفت: برای فروش و توزیع دارو از طریق فضای مجازی باید پیش‌نیازهای لازم و زیرساخت‌های ضروری فراهم شوند.

اقدام درست ملغی‌شدن مصوبه فروش آنلاین دارو، مخالفت با فروش مجازی دارو نیست

آرش محبوبی، رئیس انجمن داروسازان تهران گفت: ملغی شدن مصوبه توزیع دارو از طریق سکو‌های اینترنتی بدون نظارت پزشک و داروساز، اقدامی مناسب در راستای حفظ سلامتی مردم از طریق دارو‌های مصرفی است.

او گفت: ما مخالف فروش و توزیع دارو از طریق فضای مجازی با نظارت دکتر داروساز نیستیم؛ اما باید پیش‌نیاز‌های لازم و زیرساخت‌های ضروری این امر در کشور فراهم شوند.

محبوبی بیان کرد: نباید به افرادی که سابقه خوبی ندارند، اجازه ورود به حوزه عرضه و توزیع دارو و کالا‌های سلامت محور داده شود.

رئیس انجمن داروسازان تهران ادامه داد: فروش و عرضه کالا‌های سلامت‌محور و به خصوص دارو‌ها باید تحت نظارت پزشک و داروساز انجام شود؛ در غیر این صورت سلامت مردم در معرض خطر قرار می‌گیرد.

محبوبی گفت: عرضه و فروش دارو در فضای مجازی بدون نظارت پزشک و دکتر داروساز می‌تواند زمینه را برای فروش دارو‌های قاچاق و بی‌کیفیت و بعضا غیرقانونی فراهم کند و سلامتی مردم را در معرض خطر خواهد انداخت.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش مجامع بیشتر
تولید 300 هزارتن کاتد به رغم کاهش بیش از 16 هزار تنی مصرف قراضه مس در سال 1401

تولید 300 هزارتن کاتد به رغم کاهش بیش از 16 هزار تنی مصرف قراضه مس در سال 1401

مدیرعامل مس در مجمع عمومی عادی این شرکت که با حضور اکثریت سهامداران در تالار وزارت کشور برگزار شد از کسب رتبه پنجم ذخایر جهانی مس تنها با اکتشاف 7 درصدمساحت کشور خبر دادو گفت: با توسعه اکتشافات رسیدن به رتبه دوم و سوم جهانی نیز برای ایران متصور است.
پربازدید
پرطرفدارترین
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: