کد خبر: ۴۰۲۳۵۵
۰۱ مهر ۱۴۰۲ - ۱۰:۳۴
0
مدیر ارتباطات و امور بین‌الملل شرکت بهره‌برداری مترو تهران و حومه گفت: امروز حال و هوای متروی تهران و حومه با حضور دانش‌آموزان و دانشجویان متفاوت از روزهای عادی است

حال و هوای شهر زیر زمینی در روز اول مهر

هادی زند ضمن تبریک آغاز سال تحصیلی جدید افزود: در اولین روز پاییز و هم‌زمان با بازگشایی مدارس و مراکز آموزشی سعی کردیم با اقدامات متعدد چه در زمینه فنی و عملیاتی و چه در زمینه فضاسازی ایستگاهی میزبان شایسته‌ای برای دانش‌آموزان و دانشجویان باشیم.

وی با اشاره به گل آرایی و آذین بندی گیت ایستگاه‌های منتخب جهت خوش آمد گویی، از ارائه آموزش به دانش‌آموزان به منظور استفاده صحیح از مترو خبر داد.

مدیر ارتباطات و امور بین‌الملل شرکت بهره‌برداری مترو تهران و حومه در ادامه افزود: از امروز تا پایان مهرماه کارکنان امور ایستگاه‌ها ضمن خوش آمد گویی و همراهی با دانش‌آموزان کم سن‌وسال، در طرحی با عنوان "مترو اولی‌ها" اقدام به آموزش موارد ایمنی در حین تردد با مترو از جمله نحوه استفاده ایمن از پله برقی و نکات مرتبط با زمان انتظار در سکوها می‌پردازند.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش مجامع بیشتر
تولید 300 هزارتن کاتد به رغم کاهش بیش از 16 هزار تنی مصرف قراضه مس در سال 1401

تولید 300 هزارتن کاتد به رغم کاهش بیش از 16 هزار تنی مصرف قراضه مس در سال 1401

مدیرعامل مس در مجمع عمومی عادی این شرکت که با حضور اکثریت سهامداران در تالار وزارت کشور برگزار شد از کسب رتبه پنجم ذخایر جهانی مس تنها با اکتشاف 7 درصدمساحت کشور خبر دادو گفت: با توسعه اکتشافات رسیدن به رتبه دوم و سوم جهانی نیز برای ایران متصور است.
پربازدید
پرطرفدارترین
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: