کد خبر: ۴۰۲۴۲۷
۰۳ مهر ۱۴۰۲ - ۰۱:۰۰
0
تلاش یک فرد برای دم کردن چای در داخل قطاری در هند باعث آتش‌سوزی و کشته شدن ۹ مسافر شد.
یک لیوان چای تازه‌دم ۹ نفر را در هند به کام مرگ کشید! + عکس

سخنگوی منطقه مادورای هند گفت: تلاش شخصی که سعی می‌کرد در قطار  چای درست کند باعث آتش سوزی شد. این حادثه در ایالت تامیل نادو در جنوب هند زمانی به وقوع پیوست که قطار توقف کرده بود و فرد مذکور هوس نوشیدن یک لیوان چای داغ کرد.

کارشناسان تاکید کردند: آتش‌سوزی به دلیل ورود غیرقانونی چند کپسول گاز توسط مسافران شدت گرفت و باعث بروز این حجم تلفات شد. ۹ نفر جان باخته‌اند که ۳ نفر از آن‌ها زن هستند. ۹ نفر دیگر مجروح شده‌اند، اما جراحات آن‌ها تهدیدی برای زندگی آن‌ها نیست. تاکنون هیچ یک از اجساد شناسایی نشده‌اند.

 

چای تازه‌دم

قطار

فیلم‌های منتشر شده نشان می‌دهند که شعله‌های آتش بزرگ از پنجره‌های واگن قطار به بیرون می‌پرد. برخی از مسافران توانستند به موقع از این جهنم فرار کنند.

گزارش‌های رسانه‌های محلی می‌گویند مسافران به‌ طور غیرقانونی یک سیلندر گاز را وارد کرده بودند که هنگام استفاده از آن منفجر شد.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش مجامع بیشتر
تولید 300 هزارتن کاتد به رغم کاهش بیش از 16 هزار تنی مصرف قراضه مس در سال 1401

تولید 300 هزارتن کاتد به رغم کاهش بیش از 16 هزار تنی مصرف قراضه مس در سال 1401

مدیرعامل مس در مجمع عمومی عادی این شرکت که با حضور اکثریت سهامداران در تالار وزارت کشور برگزار شد از کسب رتبه پنجم ذخایر جهانی مس تنها با اکتشاف 7 درصدمساحت کشور خبر دادو گفت: با توسعه اکتشافات رسیدن به رتبه دوم و سوم جهانی نیز برای ایران متصور است.
پربازدید
پرطرفدارترین
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: