کد خبر: ۴۰۲۴۶۳
۰۴ مهر ۱۴۰۲ - ۰۲:۰۰
0
رئیس شورای اسلامی شهر اردبیل گفت: با هدف توسعه کلانشهر برنامه راهبردی عملیاتی چهار ساله توسعه شهر اردبیل تصویب شد.

برنامه چهار ساله توسعه کلانشهر اردبیل تصویب شد

سیدحسین سیدهاشمی با بیان اینکه در این برنامه چهار ساله نظرات نخبگان و صاحبنظران شهری جمع‌آوری و اعمال شده است، گفت: این برنامه عملیاتی با دعوت از اساتید دانشگاهی و کارشناسان متخصص و صاحبنظران حوزه شهری پس از بررسی‌های کارشناسی در کمیسیون‌های تخصصی متعدد مطرح و در نهایت تصویب شده و اجرا خواهد شد.

رئیس کمیسیون برنامه و بودجه شورای شهر اردبیل می‌گوید: هدف اصلی به نتیجه رساندن برنامه چهار ساله توسعه است چرا که توسعه در قالب یک برنامه مدون و دور از هرگونه اعمال سلیقه شخصی منجر به بهبود عملکرد و توسعه همه‌جانبه یکنواخت و مورد انتظار خواهد شد.

او با بیان اینکه در حال حاضر شهر اردبیل با چالش‌های متعددی همچون عدم عدالت اجتماعی در برخی مناطق، کمبود فضای سبز و افزایش ترافیک شهری مواجه است، اظهار کرد: برای جلوگیری از رخ دادن این گونه معضلات و مشکلات نیاز به یک برنامه‌ریزی مدون بود که امروز با موافقت اعضای شورای شهر بعد از اعمال تغییرات و چندین پیشنهاد کارشناسی از سوی کارشناسان متخصص حوزه شهری به تصویب رسید.

رئیس شورای شهر اردبیل با تقدیر از تلاش مجموعه مدیریت شهری در تدوین این برنامه چهارساله گفت: شهری پیشرو و توسعه یافته با زیرساخت‌های شهری و عمرانی و معماری و شهرسازی متعادل و متوازن، شهری سالم و با کیفیت در شاخص‌های زیست محیطی شهری از چشم‌انداز‌های برنامه عملیاتی و راهبردی شهرداری اردبیل است.

سید هاشمی ارتقای ایمنی و پیشگامی در کنترل خطرات و بحران‌ها، توسعه زیرساخت‌های عبور و مرور کارآمد، سیمای چشم‌نواز با جایگاه برتر توریستی و گردشگری و فرهنگ مشارکت‌جو و شهری هوشمند متکی بر علم و فناوری را از دیگر اهداف تدوین این برنامه ذکر کرد.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش مجامع بیشتر
تولید 300 هزارتن کاتد به رغم کاهش بیش از 16 هزار تنی مصرف قراضه مس در سال 1401

تولید 300 هزارتن کاتد به رغم کاهش بیش از 16 هزار تنی مصرف قراضه مس در سال 1401

مدیرعامل مس در مجمع عمومی عادی این شرکت که با حضور اکثریت سهامداران در تالار وزارت کشور برگزار شد از کسب رتبه پنجم ذخایر جهانی مس تنها با اکتشاف 7 درصدمساحت کشور خبر دادو گفت: با توسعه اکتشافات رسیدن به رتبه دوم و سوم جهانی نیز برای ایران متصور است.
پربازدید
پرطرفدارترین
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: