کد خبر: ۴۰۳۵۷۵
۲۶ مهر ۱۴۰۲ - ۲۳:۰۰
0
دکتر آیت اله ابراهیمی مدیرعامل بانک سپه با صدور پیامی حمله وحشیانه رژیم کودک‌کش صهیونیستی به بیمارستان غزه را محکوم کرد.

مدیرعامل بانک سپه حمله وحشیانه رژیم کودک‌کش صهیونیستی به بیمارستان غزه را محکوم کرد

به نقل از بانک سپه، متن پیام دکتر آیت‌اله ابراهیمی مدیرعامل بانک سپه بدین شرح است:


بسم الله الرحمن الرحیم
جنایات رژیم کودک‌کش صهیونیستی در سرزمین‌های اشغالی و حمله وحشیانه به “بیمارستان المعمدانی غزه” که منجر به شهادت و مجروحیت هزاران تن از مردم مظلوم و بی‌دفاع فلسطین شد، نشان داد غاصبان سفاک رژیم منحوس صهیونیستی با زیر پا گذاشتن اصول انسانی و بی‌اعتنایی به تمامی قوانین و مقررات بین‌المللی، نسل‌کشی مدرن را گستاخانه و بی‌پروا در دستور کار خود قرار داده و برای نجات خود از آتش مقاومت اسلامی و طوفان‌الاقصی، هیچ خط قرمزی را قائل نیست.


تردیدی نیست رژیم جعلی صهیونیستی رفتنی است و حامیان و همراهان آن به ویژه دولت جنایتکار و تروریستی آمریکا تاوان سهم خود در ارتکاب این توحش را به سختی پرداخت خواهند کرد.

اینجانب همراه و همصدا با سایر کارکنان “بانک سپه” ضمن محکومیت شدید جنایت‌های قرون وسطایی اخیر رژیم دیوسیرت صهیونیستی، در تظاهرات سراسری ضدصهیونیستی امروز (چهارشنبه ۲۶ آبان‌ماه ۱۴۰۲) شرکت و با اعلام همدردی، همراهی و حمایت از مردم مظلوم و مسلمان فلسطین، برائت، بیزاری و بی‌تابی خود برابر وحشی‌گری‌های صهیونیست‌های شیطان صفت را فریاد زده و بر مجازات جنایتکاران و مسئولیت‌پذیری حامیان آن به عنوان یک مطالبه جهانی تاکید خواهیم کرد.

آیت‌اله ابراهیمی
مدیرعامل بانک سپه

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش مجامع بیشتر
تولید 300 هزارتن کاتد به رغم کاهش بیش از 16 هزار تنی مصرف قراضه مس در سال 1401

تولید 300 هزارتن کاتد به رغم کاهش بیش از 16 هزار تنی مصرف قراضه مس در سال 1401

مدیرعامل مس در مجمع عمومی عادی این شرکت که با حضور اکثریت سهامداران در تالار وزارت کشور برگزار شد از کسب رتبه پنجم ذخایر جهانی مس تنها با اکتشاف 7 درصدمساحت کشور خبر دادو گفت: با توسعه اکتشافات رسیدن به رتبه دوم و سوم جهانی نیز برای ایران متصور است.
پربازدید
پرطرفدارترین
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: