February 2024 21 / چهارشنبه ۰۲ اسفند ۱۴۰۲
کد خبر: ۴۰۳۶۱۱
۲۷ مهر ۱۴۰۲ - ۱۶:۴۵
0
وزارت کشور اعلام کرد: جنایات رژیم صهیونیستی مصداق نسل‌کشی آشکار در سکوت مرگبار نهاد‌های مدعی حقوق بشر و دولت‌های مدعی دموکراسی است.

سکوت مرگبار نهادهای مدعی حقوق بشر در برابر جنایات رژیم صهیونیستی

وزارت کشور در واکنش به حمله وحشیانه اخیر رژیم صهیونیستی به بیمارستان المعمدانی غزه طی بیانیه‌ای اعلام کرد که این جنایت مصداق نسل کشی آشکار در سکوت مرگبار نهاد‌های مدعی حقوق بشر و دولت‌های مدعی دموکراسی است.

متن بیانیه به شرح ذیل است:

بار دیگر یکی از پرده‌های متعدد کشتار غیرنظامیان و نسل کشی از سوی صهیونیست‌ها و حامیان آن‌ها کنار رفت و قلب آزادیخواهان جهان را به درد آورد.

حمله وحشیانه و لجام گسیخته رژیم صهیونیستی به بیمارستان المعمدانی ناقض تمامی میثاق‌های انسانی و بین المللی درباره ممنوعیت کشتار غیر نظامیان و مصداق نسل کشی آشکار در مقابل چشم جهانیان است.

استفاده رژیم صهیونیستی از سلاح‌های کشتار جمعی و ممنوعه همچون بمب‌های فسفری و سوزاندن اجساد غیرنظامیان اعم از مردان، زنان و کودکان بیگناه، نشان دهنده ضرورت ورود جهان به ائتلافی بزرگ و نوین برای مهار توحش صهیونیسم جهانی با همفکری ملت‌های آزادیخواه است.

بی عملی دولت‌های غربی و حتی پرهیز از محکوم کردن چنین جنایاتی نشان می‌دهد که ادعای مدعیان پرچمداری حقوق بشر در غرب و ادعای دموکراسی خواهی، یک دروغ بزرگ برای فریب افکار عمومی جهان و استفاده از این شعار‌ها برای منافع سردمداران کشور‌های غربی و نه دلسوزی برای بشریت است.

جای تعجب نیست دولت‌هایی که آدم سوزی و نابودگری وسیعی در مقیاس هیروشیما، ناکازاکی، فلوجه، ویتنام و ده‌ها جنایت دیگر را با بمب اتم و سلاح‌های ممنوعه به راه می‌اندازند از حجم سنگدلی و بی رحمی صهیونیست‌ها نه تنها متاثر نمی‌شوند بلکه با وقاحت تمام، از جانیان، حمایت می‌کنند.

حمله اخیر صهیونیست‌ها بار دیگر این واقعیت تلخ را اثبات کرد که نهاد‌ها و سازمان‌های بین المللی مدعی دفاع از حقوق بشر، ساختار‌هایی دروغین و توخالی در راستای فریب ملت‌های جهان هستند.

این کشتار‌های پی در پی و بی رحمانه، ضرورت بازتعریف نهاد‌ها و سازوکار‌های جدید حقوق بشری را بیش از همیشه پررنگ کرده است؛ بازتعریفی که منجر به ایجاد ساختار‌هایی تازه شود که در برابر کشتار‌ها و نسل کشی ها، اینچنین فلج و علیل نباشد.

ما کارکنان وزارت کشور ضمن همدردی و عرض تسلیت به ملت بزرگ فلسطین، همه ملت‌های برادر مسلمان و وجدان‌های بیدار بشری در سراسر دنیا که داغدار پرپر شدن کودکان و انسان سوزی گسترده در غزه هستند، اطمینان راسخ داریم که این جنایت بزرگ، اتحاد ملت‌های آزاده دنیا را علیه جنایتکاران صهیونیسم و حامیان آنان محکم‌تر خواهد ساخت.

سیل خروشانی که به راه افتاده است، پایان ظالمان و رژیم کودک کش صهیونیستی را رقم خواهد زد.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش مجامع بیشتر
تولید 300 هزارتن کاتد به رغم کاهش بیش از 16 هزار تنی مصرف قراضه مس در سال 1401

تولید 300 هزارتن کاتد به رغم کاهش بیش از 16 هزار تنی مصرف قراضه مس در سال 1401

مدیرعامل مس در مجمع عمومی عادی این شرکت که با حضور اکثریت سهامداران در تالار وزارت کشور برگزار شد از کسب رتبه پنجم ذخایر جهانی مس تنها با اکتشاف 7 درصدمساحت کشور خبر دادو گفت: با توسعه اکتشافات رسیدن به رتبه دوم و سوم جهانی نیز برای ایران متصور است.
پربازدید
پرطرفدارترین
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: