کد خبر: ۴۰۳۶۳۵
۲۹ مهر ۱۴۰۲ - ۱۱:۴۵
0
شرکت بیمه سرمد با تغییر رویکرد مدیریتی و اصلاح ساختار مالی، پس از گذر از زیان سال گذشته و کسب سود در پایان سال مالی ۱۴۰۱ و همچنین رشد ۹۸ درصدی فروش نسبت به مدت مشابه سال گذشته با بهبود ترکیب پرتفوی و جایگزینی نرخ فنی مناسب توانست مهر تایید بیمه مرکزی را بر سطح یک توانگری مالی خود کسب نماید و زنجیره موفقیت‌های خود را تکمیل‌تر کند.

زنجیره موفقیت‌های بیمه سرمد تکمیل تر شد؛ بازگشت به سطح یک توانگری مالی شرکت‌های بیمه

به نقل از روابط عمومی بیمه سرمد با اعلام بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران در اجرای ماده ۶ آیین نامه نحوه محاسبه و نظارت بر توانگری مالی موسسات بیمه (آیین نامه ۶۹)، پس از بررسی و کنترل انجام شده بر اساس صورت‌های مالی سال ۱۴۰۱ و طبق محاسبات آیین‌نامه‌ای، نسبت توانگری مالی شرکت بیمه سرمد را معادل ۱۰۷ درصد برای سال ۱۴۰۲ اعلام نموده است که بر اساس این اعلام سطح توانگری شرکت بیمه سرمد از سطح ۲ در سال گذشته به سطح ۱ صعود کرد.

گفتنی است توانگری مالی شرکت‌های بیمه بیانگر اعتبار و قدرت شرکت بیمه در پذیرش ریسک‌های سنگین و پرداخت خسارت است که توسط بیمه مرکزی ج. ا. ایران در ۵ سطح تعیین و اعلام می‌شود که سطح یک توانگری مالی به عنوان عالی‌ترین سطح به شرکت‌هایی که برای ایفای تعهدات خود در مقابل بیمه‌گذاران از توانایی کافی برخوردارند تعلق می‌گیرد.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش مجامع بیشتر
تولید 300 هزارتن کاتد به رغم کاهش بیش از 16 هزار تنی مصرف قراضه مس در سال 1401

تولید 300 هزارتن کاتد به رغم کاهش بیش از 16 هزار تنی مصرف قراضه مس در سال 1401

مدیرعامل مس در مجمع عمومی عادی این شرکت که با حضور اکثریت سهامداران در تالار وزارت کشور برگزار شد از کسب رتبه پنجم ذخایر جهانی مس تنها با اکتشاف 7 درصدمساحت کشور خبر دادو گفت: با توسعه اکتشافات رسیدن به رتبه دوم و سوم جهانی نیز برای ایران متصور است.
پربازدید
پرطرفدارترین
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: