کد خبر: ۴۰۵۰۹۴
۳۰ آبان ۱۴۰۲ - ۰۲:۰۰
0
حمله رایانه‌ای به پایگاه شرکت خدمات رایانه‌ای Signature-IT در فلسطین اشغالی، موجب اختلال در فعالیت‌های اینترنتی ده‌ها شرکت دیگر در اراضی اشغالی شد.

حمله رایانه‌ای به پایگاه‌های اینترنتی ۴۰ شرکت بزرگ صهیونیستی

طبق گزارش روزنامه العربی الجدید، حمله رایانه‌ای به شرکت Signature-IT که از شرکت‌های پشتیبانی و خدمات اینترنتی است، واکنشی به حمله وحشیانه رژیم اشغالگر به نوار غزه است که موجب شد تا ده‌ها شرکت از جمله شرکت هوم سنتر (Home Center) و کراویتز (Kravitz) شاهد اختلال در خدمات اینترنتی خود باشند تا جایی که روز یکشنبه فروشگاه‌های اینترنتی وابسته به هوم سنتر و کراویتز قادر به فعالیت نبودند.

پایگاه اینترنتی کالکالیست در اسرائیل نوشت، مسدود شدن پایگاه‌های اینترنتی ده‌ها شرکت در اسرائیل نتیجه حمله رایانه‌ای مستقیم به این شرکت‌ها نبود بلکه سرور‌های شرکت Signature-IT که خدمات دهنده شرکت‌های دیگر محسوب می‌شود مورد حمله قرار گرفت و آسیب‌های جدی دید.

منابع وابسته به شرکت Signature-IT خبردادند، حدود ۴۰ شرکت در این حمله آسیب دیدند که بسیاری از آن‌ها در حوزه تجارت الکترونیک فعالند. از جمله شرکت‌های آسیب دیده در این حمله چند شرکت بزرگ اقتصادی مثل شرکت ایکیا اسرائیل، کیتر، شتراوس، یونیلفر، تنووا ... و چند وزارتخانه مثل وزارت بهداشت و وزارت کار و امور اجتماعی است.

مهاجمان موفق شدند به فهرست الکترونیکی ذخیره شده در سرور‌های شرکت دست پیدا کنند و پیام‌هایی را در حمایت از فلسطینیان منتشر کنند.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش مجامع بیشتر
تولید 300 هزارتن کاتد به رغم کاهش بیش از 16 هزار تنی مصرف قراضه مس در سال 1401

تولید 300 هزارتن کاتد به رغم کاهش بیش از 16 هزار تنی مصرف قراضه مس در سال 1401

مدیرعامل مس در مجمع عمومی عادی این شرکت که با حضور اکثریت سهامداران در تالار وزارت کشور برگزار شد از کسب رتبه پنجم ذخایر جهانی مس تنها با اکتشاف 7 درصدمساحت کشور خبر دادو گفت: با توسعه اکتشافات رسیدن به رتبه دوم و سوم جهانی نیز برای ایران متصور است.
پربازدید
پرطرفدارترین
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: