با حضور اساتید برجسته بین‌المللی؛
کد خبر: ۴۰۵۱۱۷
۳۰ آبان ۱۴۰۲ - ۰۹:۵۲
0
ابوالفضل اینانلو دبیرکل همایش و مدیرعامل شرکت بازار پژوهان مبتکر در گفتگو با خبرنگاران با اشاره به برگزاری ۹ دوره موفق اجلاس جهانی مدیریت در کشور، گفت: دهمین دوره این رویداد بین‌المللی اواخر آذرماه در جزیره کیش برگزار می‌شود.

دهمین اجلاس جهانی مدیریت در کیش برگزار می‌شود

مدیرعامل شرکت بازار پژوهان مبتکر با اشاره به همراهی خانه صنعتکاران ایران در برگزاری این رویداد، گفت: چهره های مهم در فضای مدیریت کسب و کار از جمله دکتر اندی پرستون، دکتر پائول تروال، دکتر محمود محمدیان، دکتر رضا نیسانی، استاد احد عظیم زاده ، استاد رحیم قربانی ، دکتر فرشید نائینی، دکتر محمدرضا سعدی، دکتر مهدی روحانی، دکتر مهدی باغبان، استاد حمید امامی، دکتر علی شاه حسینی، دکتر مهدی نکویی و دکتر مهدی صفایی در این رویداد به سخنرانی و ارائه راهکارهای نوین مدیریت خواهند پرداخت.

 

دهمین اجلاس جهانی مدیریت در کیش برگزار می‌شود

 

وی افزود: در بخش پنل تخصصی اجلاس با عنوان توسعه کسب و کارها به روش مدیریت جهانی و با رویکرد رفع موانع نیز حاضران از تجارب دکتر علیرضا بنی هاشمی مدیرعامل و رئیس هیئت مدیره خانه صنعتکاران ایران، دکتر وحید شهبا کارآفرین در حوزه اجتماعی، دکتر محمدهادی تسوجی آذر موسس انجمن صنفی کارفرمایی شرکت‌های دانش بنیان تهران، استاد بهروز فروتن مالک برند صنایع غذایی بهروز و دکتر علی اصغر کیهانی پدر بتن نوین ایران بهره‌مند خواهند شد.

 

اینانلو تاکید کرد: بخش خصوصی و صنایع کشور نیز می توانند در اجلاس دهم مدیریت جهانی در کیش همراهی داشته باشند. و یک رویداد بین المللی را جهت توسعه فردی و سازمانی به مدیران خود هدیه دهند.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش مجامع بیشتر
تولید 300 هزارتن کاتد به رغم کاهش بیش از 16 هزار تنی مصرف قراضه مس در سال 1401

تولید 300 هزارتن کاتد به رغم کاهش بیش از 16 هزار تنی مصرف قراضه مس در سال 1401

مدیرعامل مس در مجمع عمومی عادی این شرکت که با حضور اکثریت سهامداران در تالار وزارت کشور برگزار شد از کسب رتبه پنجم ذخایر جهانی مس تنها با اکتشاف 7 درصدمساحت کشور خبر دادو گفت: با توسعه اکتشافات رسیدن به رتبه دوم و سوم جهانی نیز برای ایران متصور است.
پربازدید
پرطرفدارترین
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: