کد خبر: ۴۰۵۱۱۹
۳۰ آبان ۱۴۰۲ - ۱۲:۴۵
0
معاون عمرانی و زیربنایی سازمان منطقه آزاد ارس در گفت‌وگو با رسانه سازمان از صدور گواهی پایانکار برای مجتمع‌های تجاری، گلخانه‌ای و مسکونی به مساحت 17713 متر مربع در 2 ماه اخیر خبر داد.

صدور پایان کار برای مجتمع های تجاری، گلخانه ای و مسکونی ارس به مساحت 17 هزار مترمربع

خلیل الله صدر نورمحمدی افزود: با توجه به تأکید مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ارس مبنی بر تعیین تکلیف ساخت‌وساز پروژه‌های نیمه کاره، گواهی پایانکار دو مجتمع تجاری با مجموع ۱۰۸ واحد تجاری و زیربنای ۱۰۵۷۳ مترمربع، پایانکار مجتمع مسکونی با ۲۵ واحد و متراژ زیربنای ۳۶۴۰ مترمربع و پایانکار مجتمع گلخانه‌ای به متراژ زیربنای ۳۵۰۰ مترمربع صادر و جهت بهره‌برداری تحویل سرمایه‌گذاران گردید.

نورمحمدی گفت: پروانه ساخت تعدادی از مجتمع‌های مسکونی جمعاً برای زیربنای تقریبی ۳۳۵۵۵ مترمربع با مجموع حدود ۲۷۰ واحد مسکونی و پروانه ساخت هتل کاراکال با زیربنای ۱۷۷۹۰ مترمربع جهت ادامه عملیات ساختمانی تمدید و تجدید شده است و پروانه ساخت یکی دیگر از مجتمع‌های تجاری ـ خدماتی با مجموع ۴ واحد تجاری و خدماتی و زیربنای حدودی ۳۵۰۰ مترمربع ضمن تعیین تکلیف تخلفات موجود در کمیسیون مربوطه جهت ادامه عملیات ساختمانی تجدید شد.

وی یادآور شد: با توجه به اصلاح ماده ۵ قانون بیمه اجباری کارگران و تعرفه‌های مربوطه، مجوز احداث تولید کمپوست و بیوجار از ضایعات گلخانه‌ای با زیربنای ۵۰۰۰ مترمربع برای شرکت ارس تارلا امین و واحد تولید صفحه و ورق کارتن پلاست با زیربنای ۱۵۰۰ متر مربع مربوط به شرکت ارس تارلا امیر صادر شد.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش مجامع بیشتر
تولید 300 هزارتن کاتد به رغم کاهش بیش از 16 هزار تنی مصرف قراضه مس در سال 1401

تولید 300 هزارتن کاتد به رغم کاهش بیش از 16 هزار تنی مصرف قراضه مس در سال 1401

مدیرعامل مس در مجمع عمومی عادی این شرکت که با حضور اکثریت سهامداران در تالار وزارت کشور برگزار شد از کسب رتبه پنجم ذخایر جهانی مس تنها با اکتشاف 7 درصدمساحت کشور خبر دادو گفت: با توسعه اکتشافات رسیدن به رتبه دوم و سوم جهانی نیز برای ایران متصور است.
پربازدید
پرطرفدارترین
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: