کد خبر: ۴۰۵۶۳۴
۱۶ آذر ۱۴۰۲ - ۱۱:۳۳
0
رئیس هیئت مدیره اتحادیه مرغداران میهن گفت: بنابر آمار از ابتدای سال تاکنون ۱۱۰ هزار تن تخم مرغ به بازارهای هدف صادر شده است.

صادرات تخم‌مرغ به ۱۱۰ هزار تن رسید

حمیدرضا کاشانی گفت: قیمت کنونی هر کیلو تخم مرغ درب مرغداری ۴۹ هزار تومان معادل هر شانه ۲ کیلویی ۹۸ هزار تومان است.

او قیمت هر کیلو تخم مرغ برای مصرف کننده در میادین میوه و تره بار را ۵۶ هزار تومان معادل هر شانه ۱۱۲ هزار تومان اعلام کرد و افزود: نرخ منطقی هر عدد تخم مرغ فله در خرده فروشی‌ها حداکثر ۴ هزار تومان است.

کاشانی ادامه داد: با توجه به ورود گله‌های جوان به چرخه تولید پیش بینی می‌شود که تولید تخم مرغ در آذر به بالای ۱۱۰ هزار تن برسد.

رئیس هیئت مدیره اتحادیه مرغداران میهن با تاکید بر اصلاح قیمت تخم مرغ گفت: با توجه به افزایش هزینه‌های تولید، اصلاح قیمت تخم مرغ امری ضروری است چراکه مرغداران دیگر قادر به ادامه روند فعلی نیستند.

او درباره آخرین وضعیت صادرات تخم مرغ گفت: بنابر آمار از ابتدای سال ۱۱۰ هزار تن تخم مرغ صادر شده است و در صورت صدور مجوز پیش بینی می‌شود که میزان صادرات به ۱۵۰ هزار تن برسد.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش مجامع بیشتر
تولید 300 هزارتن کاتد به رغم کاهش بیش از 16 هزار تنی مصرف قراضه مس در سال 1401

تولید 300 هزارتن کاتد به رغم کاهش بیش از 16 هزار تنی مصرف قراضه مس در سال 1401

مدیرعامل مس در مجمع عمومی عادی این شرکت که با حضور اکثریت سهامداران در تالار وزارت کشور برگزار شد از کسب رتبه پنجم ذخایر جهانی مس تنها با اکتشاف 7 درصدمساحت کشور خبر دادو گفت: با توسعه اکتشافات رسیدن به رتبه دوم و سوم جهانی نیز برای ایران متصور است.
پربازدید
پرطرفدارترین
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: