تجلیل از کارمندان نمونه بیمه البرز در همایش بیمه و توسعه
کد خبر: ۴۰۵۸۶۹
۱۵ آذر ۱۴۰۲ - ۱۹:۳۰
0
دو تن از کارکنان شرکت بیمه البرز در سی‌امین همایش بیمه و توسعه به عنوان کارمند نمونه صنعت بیمه معرفی و از سوی علی استاد هاشمی، رییس کل بیمه مرکزی مورد قدردانی قرار گرفتند.

دو کارمند بیمه البرز در بین هفت کارمند نمونه صنعت بیمه

به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل بیمه البرز، در سی‌امین همایش ملی و یازدهمین همایش بیمه و توسعه با اهدای لوحی از سوی علی استاد هاشمی، رئیس کل بیمه مرکزی از ندا محمدپور خبازی، کارشناس خسارت و عاطفه روحانیون، کارشناس عمر و سرمایه گذاری شرکت بیمه البرز به عنوان کارمندان نمونه صنعت بیمه مورد قدردانی قرار گرفتند.

در بخشی از لوح تقدیر رئیس کل بیمه مرکزی آمده است: نیک می‌دانیم موفقیت، بالندگی و پویایی هر سازمان حاصل تفکر سازنده و تلاش پیگیر نیروی انسانی شاغل در آن مجموعه است و چه بسیار جای شکران و سپاس دارد توفیق حضور و خدمت در صنعت بیمه که رسالت اصلی‌اش گسترش خدمات حمایتی و تلاش برای توسعه رفاه اجتماعی در بین اقشار مختلف جامعه است.

اینک در آستانه سیزده آذر گرامیداشت روز ترویج فرهنگ بیمه ضمن تبریک این مناسبت و ارج نهادن به خدمات راستین و ماندگار خانواده بزرگ صنعت بیمه از اینکه با توکل بر خدای متعال و مساعی و تلاش خویش بر اساس ارزیابی ستاد ذی‌ربط و پیشنهاد مسئول مربوطه به عنوان کارمند نمونه پنجمین دوره انتخاب کارکنان نمونه صنعت بیمه در سال ۱۴۰۲ برگزیده شدید، مراتب تقدیر و سپاس خود را از خدمات ارزنده سرکار عالی در راستای تحقق اهداف، برنامه‌ها و وظایف سازمانی اعلام می‌دارم.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش مجامع بیشتر
تولید 300 هزارتن کاتد به رغم کاهش بیش از 16 هزار تنی مصرف قراضه مس در سال 1401

تولید 300 هزارتن کاتد به رغم کاهش بیش از 16 هزار تنی مصرف قراضه مس در سال 1401

مدیرعامل مس در مجمع عمومی عادی این شرکت که با حضور اکثریت سهامداران در تالار وزارت کشور برگزار شد از کسب رتبه پنجم ذخایر جهانی مس تنها با اکتشاف 7 درصدمساحت کشور خبر دادو گفت: با توسعه اکتشافات رسیدن به رتبه دوم و سوم جهانی نیز برای ایران متصور است.
پربازدید
پرطرفدارترین
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: