کد خبر: ۴۰۵۸۷۱
۱۵ آذر ۱۴۰۲ - ۲۰:۰۰
0
شرکت بیمه دی در شش ماهه نخست سال جاری توانست با تکیه بر تخصص، دانش و حرفه‌ای گری نسبت به مدت کل سال گذشته، افزایش سود بیش از دوبرابری را تجربه کند.

افزایش دوبرابری سود شش ماهه اول سال جاری

به نقل از روابط عمومی و امو‌ر بین الملل؛ محمد عبدالعظیمی، مدیر مالی بیمه دی در این باره اظهار کرد: بر اساس صورت‌های مالی حسابرسی شده EPS در پایان این دوره ۱۰۰۹ ریال و سود ناخالص مبلغ ٨،٠٧٠ میلیارد ریال بیش از دوبرابر کل سال گذشته محقق گردیده است.

وی افزود: درآمد سرمایه گذاری شرکت با ۲۰۵ درصد افزایش به مبلغ ۷۶۲ میلیارد ریال در ۶ ماهه اول سال ۱۴۰۲ رسیده است، همچنین با توجه به تایید گزارش توجیهی افزایش سرمایه توسط بازرس قانونی در مرحله اول سرمایه شرکت از ۵٫۹۵۰ میلیارد ریال به مبلغ ۹٫۵۰۰ میلیارد ریال پس از تایید سازمان بورس و بیمه مرکزی و در مرحله دوم ٢٠،٠٠٠ میلیارد ریال افزایش می‌یابد.

مدیر مالی بیمه دی در ادامه خاطرنشان کرد: علی‌رغم افزایش حدود دوبرابری فروش، این شرکت همچنین موفق به اخذ نسبت توانگری مالی معادل ۱۲۹ درصد بالاتر از سال گذشته (سطح یک) برای سال ۱۴۰۲ از بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران گردیده است.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش مجامع بیشتر
تولید 300 هزارتن کاتد به رغم کاهش بیش از 16 هزار تنی مصرف قراضه مس در سال 1401

تولید 300 هزارتن کاتد به رغم کاهش بیش از 16 هزار تنی مصرف قراضه مس در سال 1401

مدیرعامل مس در مجمع عمومی عادی این شرکت که با حضور اکثریت سهامداران در تالار وزارت کشور برگزار شد از کسب رتبه پنجم ذخایر جهانی مس تنها با اکتشاف 7 درصدمساحت کشور خبر دادو گفت: با توسعه اکتشافات رسیدن به رتبه دوم و سوم جهانی نیز برای ایران متصور است.
پربازدید
پرطرفدارترین
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: