تا 150 میلیون تومان از هزینه های سفر به منطقه آزاد انزلی را می توانید با این کارت تأمین کنید
کد خبر: ۴۰۵۸۹۸
۱۵ آذر ۱۴۰۲ - ۱۲:۱۸
0
با حضور حجت اله عبدالملکی مشاور رییس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد، محمد سجاد سیاهکارزاده رییس هیأت مدیره و مدیرعامل سازمان و سید سعید شمسی‌نژاد مدیرعامل بانک قرض‌الحسنه مهر ایران، از طرح سفر کارت منطقه آزاد انزلی رونمایی شد.

رونمایی از طرح سفر کارت منطقه آزاد انزلی

سفر کارت منطقه آزاد انزلی، یکی از طرح های این سازمان در مسیر مردمی سازی اقتصاد گردشگری، حمایت و تقویت بخش های مختلف صنعت گردشگری و بهره مندی قشرهای مختلف مردم از سفر و تفریح به همراه خانواده در منطقه آزاد انزلی است که با همکاری بانک قرض‌الحسنه مهر ایران از این پس به اجرا در می آید.


بنابراین گزارش صاحبان حساب در بانک قرض‌الحسنه مهر ایران، با ثبت نام و دارا بودن کارت مزبور می توانند تا سقف یک میلیارد و پانصد میلیون ریال از هزینه های خود را به صورت اعتباری از محل سفر کارت خود تأمین کنند. براساس توافق صورت گرفته با بانک مزبوردر گام نخست اجرای سفر کارت منطقه آزاد انزلی، واحد‌های اقامتی، تفریحی، گردشگری سطح این منطقه و شهرستان بندر انزلی از منافع آن بهره مند می شوند.


شعار سفر کارت منطقه آزاد انزلی؛ منطقه آزاد انزلی میزبان همه ایرانیان است و نخستین منطقه آزاد شمال کشور با بهره مندی از امکانات و زیرساخت های مختلف گردشگری، تفریحی، ورزشی و... بهمراه برگزاری برنامه ها و رویدادهای مختلف فرهنگی، ورزشی، هنری و...میزبان سالیانه 10 میلیون گردشگر بوده و براین اساس، بستر سازی برای حضور همه ایرانیان در این منطقه و بهره مندی از مواهب طبیعی و امکانات گردشگری موجود از مهمترین راهبردهای سازمان منطقه آزاد انزلی در اجرای طرح مزبور می باشد.

 

رونمایی از طرح سفر کارت منطقه آزاد انزلی


گفتنی است در حاشیه این مراسم سفر کارت منطقه آزاد انزلی به دو خانواده شهید تهرانی از سوی مشاور رییس جمهور و دبیر شورای عالی مناطق آزاد اهداء شد.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش مجامع بیشتر
تولید 300 هزارتن کاتد به رغم کاهش بیش از 16 هزار تنی مصرف قراضه مس در سال 1401

تولید 300 هزارتن کاتد به رغم کاهش بیش از 16 هزار تنی مصرف قراضه مس در سال 1401

مدیرعامل مس در مجمع عمومی عادی این شرکت که با حضور اکثریت سهامداران در تالار وزارت کشور برگزار شد از کسب رتبه پنجم ذخایر جهانی مس تنها با اکتشاف 7 درصدمساحت کشور خبر دادو گفت: با توسعه اکتشافات رسیدن به رتبه دوم و سوم جهانی نیز برای ایران متصور است.
پربازدید
پرطرفدارترین
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: