کد خبر: ۴۰۵۹۴۲
۱۸ آذر ۱۴۰۲ - ۲۱:۳۰
0
مدیرعامل شرکت فولاد آذربایجان اعلام کرد: تولید محصولات این شرکت طی 8 ماهه امسال، 36 درصد رشد یافت.

افزایش 36 درصدی تولید فولاد آذربایجان

میکائیل عظیمی با بیان این مطلب گفت: شرکت فولاد آذربایجان از ابتدای فروردین تا پایان آبان، ۲۵۹ هزار تن و ۳۱۴ کیلوگرم محصولات فولادی تولید کرد. این رقم در مدت مشابه سال گذشته، ۲۳۹ هزار تن و ۷۳۳ کیلوگرم بود.

وی ادامه داد: این موفقیت براساس برنامه ریزی‌های انجام شده برای افزایش تولید و فروش بیشتر بود که متعاقب آن، اقدامات لازم برای تامین مواد اولیه و بازار‌های جدید با استفاده از خدمات شرکت راهبری بازرگانی انجام شد.

رشد ۶۹ درصدی درآمد فولاد آذربایجان
مدیرعامل شرکت فولاد آذربایجان با اشاره به رشد ۶۹ درصدی درآمد این شرکت طی ۸ ماهه ۱۴۰۲ تصریح کرد: درآمد کل این شرکت از ابتدای فروردین تا پایان آبان، به ۲۱ هزار میلیارد ریال رسید. این در حالی است که درآمد شرکت مذکور در مدت مشابه پارسال، ۱۳ هزار میلیارد ریال بود.
وی افزود: تلاش این شرکت، رونق تولید، افزایش درآمد و درنتیجه ثبت رکورد‌های جدید، برای تحقق شعار سال است تا انشاءا... بتوانیم به نوعی موجب شادی جامعه شویم.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش مجامع بیشتر
تولید 300 هزارتن کاتد به رغم کاهش بیش از 16 هزار تنی مصرف قراضه مس در سال 1401

تولید 300 هزارتن کاتد به رغم کاهش بیش از 16 هزار تنی مصرف قراضه مس در سال 1401

مدیرعامل مس در مجمع عمومی عادی این شرکت که با حضور اکثریت سهامداران در تالار وزارت کشور برگزار شد از کسب رتبه پنجم ذخایر جهانی مس تنها با اکتشاف 7 درصدمساحت کشور خبر دادو گفت: با توسعه اکتشافات رسیدن به رتبه دوم و سوم جهانی نیز برای ایران متصور است.
پربازدید
پرطرفدارترین
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: