کد خبر: ۴۰۵۹۵۰
۱۹ آذر ۱۴۰۲ - ۰۳:۰۰
0
معاون بازسازی بنیاد مسکن گفت: روند دریافت تسهیلات ساخت مسکن روستایی کند شده است که امیدوارم با تعیین تکلیف مشکل برطرف شود.

روند سرعت ساخت مسکن روستایی کند شده است

مجید جودی معاون بازسازی بنیاد مسکن گفت: در حال حاضر شاهد تسهیل در روند پرداخت تسهیلات ساخت مسکن هستیم و امیدواریم هرچه سریعتر روند پرداخت تسهیلات ساخت مسکن روستایی تسهیل شود تا سرعت اجرای پروژه‌ها بیشتر شود.

او افزود: هم اکنون بسیاری از متقاضیان منتظر تعیین تکلیف تسهیلات ساخت مسکن روستایی ۳۵۰ میلیون تومانی هستند که امیدواریم هرچه سریعتر سهیمه بانک‌ها در استان‌های مختلف هستند.

معاون بازسازی بنیاد مسکن اظهار کرد: در شرایط کنونی متقاضیان تمایلی به دریافت تسهیلات ساخت مسکن روستایی ۲۰۰ میلیون تومانی ندارند و بسیاری از متقاضیان منتظر تعیین تکلیف افزایش تسهیلات ساخت هستند.

او اظهار کرد: امیدواریم تا پایان این ماه این موضوع تعیین تکلیف شود چراکه روند نوسازی مسکن روستایی کند شده است که البته خوشبختانه مصوبه صدور ضمانت نامه سازمان برنامه و بودجه به امضای رئیس سازمان برنامه و بودجه رسیده است که این خود می‌تواند یه گام بزرگ باشد.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش مجامع بیشتر
تولید 300 هزارتن کاتد به رغم کاهش بیش از 16 هزار تنی مصرف قراضه مس در سال 1401

تولید 300 هزارتن کاتد به رغم کاهش بیش از 16 هزار تنی مصرف قراضه مس در سال 1401

مدیرعامل مس در مجمع عمومی عادی این شرکت که با حضور اکثریت سهامداران در تالار وزارت کشور برگزار شد از کسب رتبه پنجم ذخایر جهانی مس تنها با اکتشاف 7 درصدمساحت کشور خبر دادو گفت: با توسعه اکتشافات رسیدن به رتبه دوم و سوم جهانی نیز برای ایران متصور است.
پربازدید
پرطرفدارترین
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: