کد خبر: ۴۰۵۹۵۶
۱۹ آذر ۱۴۰۲ - ۰۷:۰۰
0
بیمه پاسارگاد در راستای اجرای سیاست های بیمه مرکزی ج.ا.ا و حمایت از اقشار مختلف جامعه و تشویق دارندگان وسائل نقلیه فاقد بیمه نامه به خرید بیمه نامه شخص ثالث طرح بخشودگی جرائم را کلید زد، در این طرح جرائم بیمه ای مربوط به وسائل نقلیه فاقد بیمه نامه شخص ثالث مورد بخشودگی قرار می گیرد.

بیمه پاسارگاد طرح بخشودگی جرائم را کلید زد

این طرح به دستور بیمه مرکزی ج. ا. ا و در اجرای بند «۱-۷» «دستور العمل تعیین میزان، نحوه وصول، تخفیف، تقسیط و بخشودگی مبلغ موضوع بند «ب» ماده (۲۴) قانون بیمه اجباری خسارات وارد شده به شخص ثالث در اثر حوادث ناشی از وسایل نقلیه» مصوب جلسه شماره ۶۱۴ مورخ ۱۰ اردیبهشت ۹۶ مجمع عمومی فوق العاده صندوق تامین خسارت‌های بدنی و نظر به موافقت وزیر امور اقتصادی و دارایی و رئیس مجمع صندوق با پیشنهاد مورخ ۲۳ آبان ۱۴۰۲ رییس کل بیمه مرکزی ج. ا. ا مبنی بر بخشودگی مبلغ جریمه مذکور اجرایی می‌شود.

دارندگان موتور سیکلت و ماشین آلات کشاورزی فاقد بیمه نامه شخص ثالث که مشمول جریمه شدند تا ۱۲ دی ماه ۱۴۰۲ فرصت دارند تا با خرید بیمه نامه یکساله مشمول طرح معافیت از جریمه شوند.

همچنین دارندگان سایر وسایل نقلیه فاقد بیمه نامه نیز می‌توانند تا ۳۰ ام آذر ماه با خرید بیمه نامه یک ساله شخص ثالث از این بخشودگی بهره‌مند شوند.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش مجامع بیشتر
تولید 300 هزارتن کاتد به رغم کاهش بیش از 16 هزار تنی مصرف قراضه مس در سال 1401

تولید 300 هزارتن کاتد به رغم کاهش بیش از 16 هزار تنی مصرف قراضه مس در سال 1401

مدیرعامل مس در مجمع عمومی عادی این شرکت که با حضور اکثریت سهامداران در تالار وزارت کشور برگزار شد از کسب رتبه پنجم ذخایر جهانی مس تنها با اکتشاف 7 درصدمساحت کشور خبر دادو گفت: با توسعه اکتشافات رسیدن به رتبه دوم و سوم جهانی نیز برای ایران متصور است.
پربازدید
پرطرفدارترین
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: