کد خبر: ۴۰۵۹۵۸
۱۹ آذر ۱۴۰۲ - ۰۸:۱۵
0
مدیرعامل فرابورس گفت که تا پایان سال ۱۰ شرکت در فرابورس عرضه اولیه خواهند شد.

۱۰ شرکت تا پایان ۱۴۰۲ عرضه اولیه می‌شوند

از سازمان بورس، «محمدعلی شیرازی» درباره مهم‌ترین اقدامات این بازار در حوزه عرضه‌های اولیه، اظهار داشت: از ابتدای امسال تا کنون ۲۱ شرکت در فرابورس پذیرش شده‌اند که نسبت به هشت ماهه ۱۴۰۱ بیش از ۹۰ درصد افزایش یافته است.

وی درباره شرکت‌های درج شده در فرابورس نیز گفت: در هشت ماهه امسال ۱۴ شرکت در فرابورس درج شد.


رشد ۳۰ درصدی عرضه‌های اولیهشیرازی، آمار عرضه‌های اولیه امسال را ۱۸ شرکت اعلام کرد و افزود: در بحث عرضه‌های اولیه نیز شاهد رشد ۳۰ درصدی نسبت به مدت مشابه سال قبل هستیم.

مدیرعامل فرابورس درباره عرضه‌های اولیه تا پایان سال نیز گفت: پیش‌بینی می‌شود تا پایان امسال ۱۰ شرکت از صنایع مختلف در صورت ارائه گزارش‌های ارزش‌گذاری معقول و همچنین افشای کامل اطلاعات در کدال، امکان عرضه اولیه در فرابورس را داشته باشند.


چشم‌انداز بازار نوآفرینشیرازی در پایان با بیان اینکه بازار نوآفرین ویژه سرمایه‌گذاران حرفه‌ای و سرمایه‌گذاران واجد شرایط خواهد بود، تصریح‌کرد: انتظار می‌رود با راه‌اندازی بازار جدید نوآفرین، با توجه به وجود دو هیات پذیرش بازار اول و دوم و هیات پذیرش بازار نوآفرین، تعداد شرکت‌های پذیرش‌شده در فرابورس به میزان قابل‌توجهی افزایش یابد.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش مجامع بیشتر
تولید 300 هزارتن کاتد به رغم کاهش بیش از 16 هزار تنی مصرف قراضه مس در سال 1401

تولید 300 هزارتن کاتد به رغم کاهش بیش از 16 هزار تنی مصرف قراضه مس در سال 1401

مدیرعامل مس در مجمع عمومی عادی این شرکت که با حضور اکثریت سهامداران در تالار وزارت کشور برگزار شد از کسب رتبه پنجم ذخایر جهانی مس تنها با اکتشاف 7 درصدمساحت کشور خبر دادو گفت: با توسعه اکتشافات رسیدن به رتبه دوم و سوم جهانی نیز برای ایران متصور است.
پربازدید
پرطرفدارترین
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: