کد خبر: ۴۰۵۹۵۹
۱۹ آذر ۱۴۰۲ - ۰۸:۴۵
0
معاون درمان وزارت بهداشت در مورد استخدام رسمی کادر درمان در کشور توضیح داد.

آیا استخدام رسمی پرستاران در راه است؟

پرستاران بسیاری در انتظار استخدام دائم و عقد قرارداد با وزارت بهداشت هستند؛ این در حالیست که کمبود کادر درمان در کشور، یک مشکل جدی است.

سعید کریمی معاون درمان وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در گفتگویی تلویزیونی در رابطه با استخدام نیرو‌های کادر درمان گفت: اخیراً ۲۵ هزار مجوز برای استخدام کادر درمان به وزارت بهداشت داده شده است؛ ما با توجه به افزایش تخت‌های بیمارستانی در کشور به یک مجوز ۵۰ هزار تایی نیاز داریم که امیدواریم مجوز استخدام ۲۵ هزار نفر دیگر نیز به زودی به ما داده شود.

او در ارتباط با نیرو‌های خرید خدمتی گفت: این‌ها با ما قرارداد استخدامی ندارند؛ خدماتی ارائه می‌دهند و در قبال این خدمات حق‌الزحمه می‌گیرند.

کریمی گفت: ما توسط چند راهکار از جمله استخدام‌ها، نیرو‌های تعهداتی در زمان طرح و نیرو‌های خرید خدماتی، کمبود کادر درمان کشور را تامین می‌کنیم.
انتهای پیام/

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش مجامع بیشتر
تولید 300 هزارتن کاتد به رغم کاهش بیش از 16 هزار تنی مصرف قراضه مس در سال 1401

تولید 300 هزارتن کاتد به رغم کاهش بیش از 16 هزار تنی مصرف قراضه مس در سال 1401

مدیرعامل مس در مجمع عمومی عادی این شرکت که با حضور اکثریت سهامداران در تالار وزارت کشور برگزار شد از کسب رتبه پنجم ذخایر جهانی مس تنها با اکتشاف 7 درصدمساحت کشور خبر دادو گفت: با توسعه اکتشافات رسیدن به رتبه دوم و سوم جهانی نیز برای ایران متصور است.
پربازدید
پرطرفدارترین
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: