کد خبر: ۴۰۵۹۶۲
۱۹ آذر ۱۴۰۲ - ۱۰:۱۵
0
برپایی نمایشگاه دستاورد‌های پژوهشی، تور‌های فناوری در بخش دانشجویی و دانش‌آموزی، کارگاه‌های آموزشی و مشاوره‌های شغلی از برنامه‌های پارک فناوری پردیس در هفته پژوهش و فناوری است.

برنامه‌های پارک پردیس در هفته پژوهش و فناوری

برنامه‌های پارک فناوری پردیس در هفته پژوهش و فناوری اعلام شد. این برنامه‌ها از ۲۵ تا ۳۰ آذرماه در پارک فناوری پردیس برگزار می‌شوند.

برپایی نمایشگاه دستاورد‌های پژوهشی دانش‌آموزی در پارک فناوری پردیس یکی از برنامه‌های پارک در هفته پژوهش و فناوری است. این نمایشگاه در ۷ حوزه شیمی و مواد نوترکیب، برق و الکترونیک، برنامه نویسی و هوش مصنوعی، مکانیک و ابزار دقیق، رباتیک، سلامت و درمان و صنایع نرم، خلاق و فرهنگی از جمله گیم و انیمیشن، تولید محتوا و... برپا می‌شود.

اختتامیه نمایشگاه دستاورد‌های پژوهشی دانش‌آموزی روز چهارشنبه، ۲۹ آذرماه با حضور دانش‌آموزان در پارک فناوری پردیس برگزار می‌شود.

به مناسبت هفته پژوهش و فناوری، تور‌های فناوری در بخش دانشجویی و دانش‌آموزی نیز در پارک فناوری پردیس برگزار می‌شود. بازدید از موزه علوم، بازدید از موزه هوانوردی و آزمایش‌های علمی از برنامه‌های بازدید دانش آموزی است. آشنایی با زیست بوم فناوری و نوآوری، معرفی پارک فناوری پردیس، بازدید از نمایشگاه دستاورد‌های شرکت‌های دانش‌بنیان و بازدید از شرکت‌های عضو پارک نیز از جمله برنامه‌های بازدید دانشجویی است.

برگزاری کارگاه تجاری‌سازی یافته‌های پژوهشی، کارگاه ایده‌یابی و خلاقیت، آشنایی با مدل کسب و کار و راه‌های حفاظت از فناوری‌های نوین، از کارگاه هایی‌است که در هفته پژوهش و فناوری در پارک فناوری پردیس برگزار می‌شود. مشاوره‌های عمومی و تخصصی برای دانشجویان و فارغ‌التحصیلان دانشگاه‌ها نیز در این هفته برگزار می‌شود.

اختتامیه طرح توانمندسازی صدف ویژه ناحیه نوآوری پردیس، اختتامیه بوت کمپ تخصصی مکانیک و رونمایی از کتاب‌های تولید شده در انتشارات پارک فناوری پردیس از دیگر برنامه‌های هفته پژوهش و فناوری پارک فناوری پردیس خواهد بود.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش مجامع بیشتر
تولید 300 هزارتن کاتد به رغم کاهش بیش از 16 هزار تنی مصرف قراضه مس در سال 1401

تولید 300 هزارتن کاتد به رغم کاهش بیش از 16 هزار تنی مصرف قراضه مس در سال 1401

مدیرعامل مس در مجمع عمومی عادی این شرکت که با حضور اکثریت سهامداران در تالار وزارت کشور برگزار شد از کسب رتبه پنجم ذخایر جهانی مس تنها با اکتشاف 7 درصدمساحت کشور خبر دادو گفت: با توسعه اکتشافات رسیدن به رتبه دوم و سوم جهانی نیز برای ایران متصور است.
پربازدید
پرطرفدارترین
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: