کد خبر: ۴۰۵۹۹۳
۱۹ آذر ۱۴۰۲ - ۱۵:۱۵
0
مدیر عامل بانک توسعه تعاون طی پیامی فرا رسیدن هفته پژوهش را بر دانش پژوهان تبریک گفت.

پیام مدیرعامل بانک توسعه تعاون به مناسبت هفته پژوهش

در راستای تلاشی هدفمند، جامع و با هدف کشف روش‌های نوین و قابل اتکا بمنظور حل مشکلات سازمان‌ها به نحوی برنامه‌ریزی شده و نظام‌مند می‌باشد و زمانی که از اهمیت پژوهش در بنگاه‌های اقتصادی و به‌ویژه بانک‌ها سخن می‌گوییم مقصود اشاره به این نکته است که تولید دانش از درجه اول اهمیت برخوردار می‌باشد. در واقع پژوهش را می‌توان تلاشی منظم و سازمان یافته برای بررسی مسئله‌ای خاص که به یک راه حل نیاز دارد، توصیف کرد و شامل گام‌هایی است که طراحی و پیگیری می‌شوند تا پاسخ‌هایی برای مسئله مورد نظر به دست آید.

جایگاه علم و پژوهش در تقویم رسمی کشور به دلیل نقش برجسته آن در تعالی و بهبود مستمر سازمانی است. بر این اساس، بسط و توسعه مقوله پژوهش در بانک توسعه تعاون در زمره مهمترین اقداماتی است که پیوسته ادامه دارد.

بانک توسعه تعاون علاوه بر انجام وظایف ذاتی خود، بر اساس اسناد بالادستی اهداف مهمی با همکاری وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی جهت اجرای مسئولیت‌های اجتماعی و اقتصادی، فقرزدایی، بهبود وضع زندگی، رفاه و توسعه عدالت اجتماعی، افزایش سطح اشتغال مولد بخش تعاون، ترویج فرهنگ تعاون جهت گسترش اعتماد بخش تعاون، بهبود محیط کسب و کار، توانمندسازی بخش تعاون، حمایت از sme‌ها و کارآفرینان دانش بنیان و … را در راستای اجرای سیاست‌های کلی اصل چهل و چهارم (۴۴) قانون اساسی انجام می‌دهد و بنابراین واضح است که به‌منظور برقراری تعادل بین اهداف ذاتی خود و لزوم حضور در عرصه رقابتی بانکداری امروز کشور همواره به‌منظور ارائه خدمات ارزشمند نیازمند سرمایه‌گذاری، توجه و کار مستمر و عمیق در امر پژوهش می‌باشد.

حمایت از فعالیت‌های پژوهشی به مفهوم پس‌انداز بلندمدت و سودآور برای سازمان است؛ لذا بانک توسعه تعاون، ضمن حمایت از پژوهشگران آمادگی دارد با همکاری سایر نهاد‌های علمی، پژوهشی و دانشگاهی جهت حل مسائل سازمانی در همه زمینه¬های بانکی و تعاونی اقدام نماید. اینجانب فرا رسیدن ۲۵ آذر ماه، روز ملی پژوهش را به همه تلاش‌گران این عرصه تبریک گفته و ضمن تاکید مجدد بر اهمیت فعالیت‌های پژوهشی در زمینه پیشبرد اهداف سازمان، خطاب به تمامی همکاران پژوهشگر و پرتلاش بانک و وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی که در انجام وظایف خود به اهمیت امر پژوهش و نوآوری توجه دارند، لازم است عرض نمایم، ماندگاری سازمان قبل از هر عامل یا نهاده مادی مستلزم وجود شما به عنوان مهم‌ترین سرمایه این سازمان پرافتخار است لذا شایسته تقدیر و سپاسگزاری می‌باشید.


محمد شیخ حسینی
مدیرعامل بانک توسعه تعاون

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش مجامع بیشتر
تولید 300 هزارتن کاتد به رغم کاهش بیش از 16 هزار تنی مصرف قراضه مس در سال 1401

تولید 300 هزارتن کاتد به رغم کاهش بیش از 16 هزار تنی مصرف قراضه مس در سال 1401

مدیرعامل مس در مجمع عمومی عادی این شرکت که با حضور اکثریت سهامداران در تالار وزارت کشور برگزار شد از کسب رتبه پنجم ذخایر جهانی مس تنها با اکتشاف 7 درصدمساحت کشور خبر دادو گفت: با توسعه اکتشافات رسیدن به رتبه دوم و سوم جهانی نیز برای ایران متصور است.
پربازدید
پرطرفدارترین
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: