کد خبر: ۴۰۶۰۳۳
۲۴ آذر ۱۴۰۲ - ۱۵:۱۵
0
متهمی که چندین بار دستگیر و آزاد شده بود، بعد از پیگیری‌های کارآگاهان پلیس آگاهی پایتخت به جرم تجاوز به عنف دستگیر شد.

متهمی که ۱۹ بار دستگیر شد!

سردار کارآگاه علی، ولی پور گودرزی رئیس پلیس آگاهی پایتخت گفت: اواخر اسفند ماه سال گذشته در پی وقوع یک فقره تجاوز به عنف در شمال شهر تهران توسط یک مرد جوان و وصول این خبر توسط شاکیه به پلیس، رسیدگی به این پرونده در دستورکار تیمی زبده از کارآگاهان اداره شانزدهم پلیس اگاهی قرار گرفت.

او بیان کرد: کارآگاهان در گام نخست طی تحقیق از شاکی دریافتند؛ این زن ۲۱ ساله، ساعت ۶ صبح به قصد عزیمت به محل کار از منزل خارج شده و در مسیر مردی موتورسوار به وی نزدیک شده و اقدام به تهدید شاکیه با سلاح سرد نموده است؛ زن جوان ابتدا تصور می‌کرده که این فرد قصد سرقت طلاجات وی را داشته، اما در ادامه متهم با تهدید سلاح سرد شاکیه را به مکانی خلوت کشانده و با ضرب و جرح وی را مورد اذیت و آزار قرار داده است.

رئیس پلیس آگاهی پایتخت تصریح کرد: کارآگاهان در ادامه با توجه حساسیت موضوع اقدامات گسترده کارآگاهی و اطلاعاتی را آغاز کرده و در نهایت موفق شدند مخفیگاه متهم را در شرق تهران محدوده سبلان شناسایی و در یک عملیات غافلگیرانه و ضربتی وی را دستگیر و به اداره شانزدهم انتقال دادند.

او گفت: متهم در بازجویی اولیه منکر حقایق می‌شد، اما در ادامه با دعوت از شاکیه و شناسایی متهم توسط وی، متهم به جرم خود اعتراف و به تشریح ماجرا پرداخت.

رئیس پلیس آگاهی پایتخت بیان کرد: متهم دارای ۱۹ فقره سابقه کیفری از قبیل سرقت، موادمخدر و... است. متهم با صدور قراربازداشت موقت از سوی دادگاه شعبه سیزدهم یک کیفری تهران، برای تحقیقات تکمیلی و شناسایی سایر شکات در اختیارکاراگاهان اداره شانزدهم پلیس آگاهی قرار گرفت.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش مجامع بیشتر
تولید 300 هزارتن کاتد به رغم کاهش بیش از 16 هزار تنی مصرف قراضه مس در سال 1401

تولید 300 هزارتن کاتد به رغم کاهش بیش از 16 هزار تنی مصرف قراضه مس در سال 1401

مدیرعامل مس در مجمع عمومی عادی این شرکت که با حضور اکثریت سهامداران در تالار وزارت کشور برگزار شد از کسب رتبه پنجم ذخایر جهانی مس تنها با اکتشاف 7 درصدمساحت کشور خبر دادو گفت: با توسعه اکتشافات رسیدن به رتبه دوم و سوم جهانی نیز برای ایران متصور است.
پربازدید
پرطرفدارترین
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: