کد خبر: ۴۰۶۰۴۴
۲۰ آذر ۱۴۰۲ - ۱۴:۴۵
0
انتشار صورت‌های مالی تلفیقی حسابرسی شده شرکت بیمه ملت بر روی سامانه کدال نشان می‌دهد این شرکت موفق شد با برنامه ریزی درست و مدیریت حساب شده سود خالص تلفیقی خود را در نیمه اول امسال ۹۳ درصد افزایش دهد.

سود خالص 6 ماهه بیمه ملت 93 درصد رشد کرد / بیمه ملت در سودآوری از پیش‌بینی‌ها جلو زد

به نقل از روابط عمومی بیمه ملت، انتشار صورت‌های مالی تلفیقی حسابرسی شده شرکت بیمه ملت برای ۶ ماهه اول سال ۱۴۰۲ نشان می‌دهد که سود خالص تلفیقی شرکت در نیمه اول سال ۱۴۰۲ به مبلغ ۳۵۱ میلیا‌رد تومان رسیده که در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته رشد حدود ۹۳ درصدی را به ثبت رسانده است.

در واقع سود خالص به دست آمده در ۶ ماه اول سال‌جاری معادل ۸۲ درصد کل سود خالص تلفیقی سال ۱۴۰۱ است و این امر بیانگر این نکته است که بیمه ملت نه تنها در مسیر تحقق اهداف قرار دارد، بلکه تا پایان سال از پیش‌بینی‌ها جلو خواهد زد؛ بنابراین گزارش کل سود خالص تلفیقی سال ۱۴۰۱ معادل ۴۲۸ میلیارد تومان بود، اما این شرکت در ۶ ماهه اول سال ۱۴۰۱ به سود خالص تلفیقی معادل ۱۸۲ میلیارد تومان رسیده بود. این در حالی است که در سال‌جاری فقط در طول نیمه اول سال توانسته ۳۵۱ میلیارد تومان سود خالص تلفیقی محقق کند و این نکته به خوبی نشان دهنده موفق عمل کردن بیمه ملت در برنامه‌های مالی سال‌جاری است.

در کنار سودآوری قابل قبول، شرکت بیمه ملت موفق شده ضریب خسارت را نیز کاهش داده و طبق این گزارش ضریب خسارت شرکت در پایان ۶ ماهه اول سال ۱۴۰۲ حدود ۶۶ درصد بوده، در حالی که این ضریب در پایان سال ۱۴۰۱ و ۶ ماهه اول سال ۱۴۰۱، به ترتیب معادل ۹۴ و ۹۳ درصد بوده است.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش مجامع بیشتر
تولید 300 هزارتن کاتد به رغم کاهش بیش از 16 هزار تنی مصرف قراضه مس در سال 1401

تولید 300 هزارتن کاتد به رغم کاهش بیش از 16 هزار تنی مصرف قراضه مس در سال 1401

مدیرعامل مس در مجمع عمومی عادی این شرکت که با حضور اکثریت سهامداران در تالار وزارت کشور برگزار شد از کسب رتبه پنجم ذخایر جهانی مس تنها با اکتشاف 7 درصدمساحت کشور خبر دادو گفت: با توسعه اکتشافات رسیدن به رتبه دوم و سوم جهانی نیز برای ایران متصور است.
پربازدید
پرطرفدارترین
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: