کد خبر: ۴۰۶۰۸۲
۲۴ آذر ۱۴۰۲ - ۱۸:۰۰
0
رئیس پلیس بین‌الملل فراجا از انتقال دختر نوجوان اغفال شده با تابعیت یکی از کشور‌های همسایه به کشورش خبر داد.

دختر اغفال شده به کشورش بازگشت

سردار مجید کریمی اظهار کرد: پلیس بین الملل فراجا با همکاری پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی تهران بزرگ موفق به شناسایی محل اختفای دختر ۱۴ ساله و عامل ربایش وی و همچنین انتقال وی به کشورش شدند.

رئیس پلیس بین الملل فراجا در توضیح این خبر ادامه داد: متعاقب دریافت اطلاعات مربوط به فقدانی یک دختر نوجوان در قالب اعلان زرد اینترپل، پلیس بین الملل فراجا، ردیابی و شناسایی فرد گمشده را در دستور کار قرار داد؛ حسب اطلاعات مندرج در اعلان، دختر بچه‌ای ۱۲ ساله ۲ سال قبل وقتی تنها ۱۲ سال داشت توسط مردی مورد اغفال و ربایش قرار می‌گیرد و به صورت غیرقانونی وارد کشور ایران می‌شود.

وی افزود: با همکاری صورت گرفته میان پلیس بین الملل فراجا و پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی تهران بزرگ این دختر ردیابی و شناسایی می‌شود که تحقیقات پلیسی صورت گرفته نشان داد که مشارالیه توسط فرد رباینده به یکی از منازل بالای شهر تهران منتقل شده و به عنوان سرایدار مشغول کار بوده است.

به گفته سردار کریمی، پس از شناسایی منزل و تحویل دختر به پلیس، وی اظهار کرد که عامل ربایش او را با وعده و وعید و اغفال ربوده و از طریق مرز‌های شمال غرب کشور از بی راهه و مسیر کوهستانی وارد کشورمان کرده است.

براساس گزارش پایگاه خبری پلیس، وی در پایان گفت: این دختر پس از هماهنگی‌های قضائی پلیسی از طریق فرودگاه امام خمینی (ره) به کشورش منتقل شد.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش مجامع بیشتر
تولید 300 هزارتن کاتد به رغم کاهش بیش از 16 هزار تنی مصرف قراضه مس در سال 1401

تولید 300 هزارتن کاتد به رغم کاهش بیش از 16 هزار تنی مصرف قراضه مس در سال 1401

مدیرعامل مس در مجمع عمومی عادی این شرکت که با حضور اکثریت سهامداران در تالار وزارت کشور برگزار شد از کسب رتبه پنجم ذخایر جهانی مس تنها با اکتشاف 7 درصدمساحت کشور خبر دادو گفت: با توسعه اکتشافات رسیدن به رتبه دوم و سوم جهانی نیز برای ایران متصور است.
پربازدید
پرطرفدارترین
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: