دبیر شورای ترافیک استان تهران مطرح کرد؛
کد خبر: ۴۰۶۰۸۴
۲۴ آذر ۱۴۰۲ - ۱۹:۰۰
0
دربانی گفت: شهرستان شهریار دارای ۱۶ نقطه حادثه‌خیز درون‌شهری و برون‌شهری است که در نیمه نخست سال آمار فوتی حوادث درون‌شهری ۳۵ درصد کاهش داشته است.

کاهش ۳۵ درصدی جانباختگان حوادث درون‌شهری شهریار

ابوالفضل دربانی دبیر شورای ترافیک استان تهران از بازدید کمیته فنی شورای همتا از نقاط حادثه خیز شهرستان شهریار خبر داد و گفت: در این بازدید اقدامات اصلاحی و ایمنی انجام گرفته شده مورد ارزیابی قرار گرفت.

معاون حمل و نقل و ترافیک دفتر فنی استانداری تهران گفت: شهرستان شهریار دارای ۱۶ نقطه حادثه خیز درون شهری و برون شهری می‌باشد که با اقدامات خوب انجام گرفته شاهد کاهش ۳۵ درصدی جانباختگان حوادث رانندگی در ۶ماهه نخست سال۱۴۰۲ نسبت به مشابه سال قبل در حوزه درون شهری بوده ایم.

دبیر شورای ترافیک ادامه داد: با توجه به تعداد جانباختگان در مراکز درمانی، عدم وجود هرگونه مرکز ترومایی در غرب استان و بهره برداری از بیمارستان جدیدالاحداث شهریار، مجهز کردن آن به مرکز تروما ضروری به نظر می‌رسد.

دربانی گفت: ایمن سازی محور امام حسین (ع) و اصلاح هندسی تقاطع کردامیر _ یبارک از ضروریات می‌باشد که این طرح در کمیسیون ایمنی راه‌های استان و پیگیری اجرا توسط اداره کل راهداری استان در دستور کار قرار گرفت.

گفتنی است از مصادیق جزء ۳ بند ج ماده ۳۰ قانون احکام دائمی برنامه‌های توسعه کشور مبنی بر ساز و کار‌های قانونی لازم به منظور کاهش سالانه ۱۰ درصد میزان تلفات جانی ناشی از تصادفات، ایمن سازی نقاط حادثه خیز است.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش مجامع بیشتر
تولید 300 هزارتن کاتد به رغم کاهش بیش از 16 هزار تنی مصرف قراضه مس در سال 1401

تولید 300 هزارتن کاتد به رغم کاهش بیش از 16 هزار تنی مصرف قراضه مس در سال 1401

مدیرعامل مس در مجمع عمومی عادی این شرکت که با حضور اکثریت سهامداران در تالار وزارت کشور برگزار شد از کسب رتبه پنجم ذخایر جهانی مس تنها با اکتشاف 7 درصدمساحت کشور خبر دادو گفت: با توسعه اکتشافات رسیدن به رتبه دوم و سوم جهانی نیز برای ایران متصور است.
پربازدید
پرطرفدارترین
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: