کد خبر: ۴۰۶۱۰۳
۲۱ آذر ۱۴۰۲ - ۱۲:۴۵
0
تأمین مالی طرح تولید نوار نقاله استیل کورد در مجمع عمومی فوق العاده صاحبان سهام این شرکت، از طریق افزایش سرمایه به تصویب رسید.

تأمین مالی طرح تولید

به گزارش روابط عمومی ایمیدرو، با تشکیل مجمع عمومی فوق العاده صاحبان سهام شرکت کانی یار ساعی و تصویب طرح احداث کارخانه تولید تسمه نوار نقاله استیل کورد و منجید دار الشتر، گام نخست تأمین مالی این طرح از طریق افزایش سرمایه برداشته شد. اجرایی شدن این طرح همچنین در راستای توسعه سیاست بومی سازی ایمیدرو انجام می‌شود. محصول این کارخانه جایگاه استراتژیک برای شرکت‌های معدنی و تولیدکننده مواد معدنی به شمار می‌آید.

پیش از این، مطالعات امکان‌سنجی اقتصادی، فنی و مالی طرح انجام و مستندات و گزارش‌های توجیهی هیات مدیره و بازرس قانونی شرکت ارائه شده بود.

همچنین با نظر مثبت و حمایتی سهامداران درباره تسهیل و تسریع فعالیت‌های عملیاتی و اجرایی برای تحقق هر چه سریع‌تر اهداف راهبردی، اقتصادی و اجتماعی پیش بینی شده در طرح مذکور، هماهنگی‌های لازم برای اجرای بدون وقفه مراحل بعدی تأمین مالی بر اساس جریان نقدینگی مورد نیاز طرح به سرانجام رسید.

"نوار نقاله استیل کورد"، محصول وارداتی و استراتژیک برای صنایع معدنی به شمار می‌رود و با تولید آن، کشور به این محصول با ارزبری بالا بی نیاز خواهد. ایمیدرو راهبری اجرای طرح را برعهده دارد و آن را با هدف کاهش ارزبری و توسعه سیاست بومی سازی در بخش معدن و صنایع معدنی، هدایت خواهد کرد.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش مجامع بیشتر
تولید 300 هزارتن کاتد به رغم کاهش بیش از 16 هزار تنی مصرف قراضه مس در سال 1401

تولید 300 هزارتن کاتد به رغم کاهش بیش از 16 هزار تنی مصرف قراضه مس در سال 1401

مدیرعامل مس در مجمع عمومی عادی این شرکت که با حضور اکثریت سهامداران در تالار وزارت کشور برگزار شد از کسب رتبه پنجم ذخایر جهانی مس تنها با اکتشاف 7 درصدمساحت کشور خبر دادو گفت: با توسعه اکتشافات رسیدن به رتبه دوم و سوم جهانی نیز برای ایران متصور است.
پربازدید
پرطرفدارترین
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: