کد خبر: ۴۰۶۱۰۶
۲۱ آذر ۱۴۰۲ - ۱۴:۱۵
0
هشت هزار میلیارد ریال صکوک مرابحه شرکت تولیدی شهر فرش ایرانیان در نماد”شهر فرش ۰۶۲” و ” شهر فرش ۰۶۳” با ضمانت بانک کارآفرین از روز سه شنبه ۱۴۰۲/۰۹/۲۱ به مدت پنج روز کاری پذیره نویسی خواهد شد.

بانک کارآفرین، ضامن صکوک مرابحه شرکت تولیدی شهر فرش ایرانیان شد

به نقل از روابط عمومی بانک کارآفرین، ضامن این اوراق بانک کارآفرین بوده و بازارگردان آن شرکت تامین سرمایه خلیج فارس، صندوق سرمایه گذاری اختصاصی بازار گردانی مفیدو صندوق اختصاصی بازارگردانی تاک دانا و متعهد پذیره نویسی آن توسط تامین سرمایه خلیج فارس، صندوق سرمایه گذاری ثابت حامی و صندوق سرمایه گذاری افرانما پایدار و همچنین عامل فروش این اوراق شرکت کارگزاری بانک کارآفرین است.

این اوراق ۴ ساله و با نرخ سود ۲۳ درصد است که این سود هر سه ماه یک‌بار توسط شرکت سپرده‌گذاری مرکزی اوراق بهادار و تسویه وجوه به حساب دارندگان اوراق واریز می‌شود. ناشر این اوراق شرکت واسط مالی مرداد چهارم (با مسئولیت محدود) است.

شایان ذکر است از ابتدای سال ۱۴۰۲ تاکنون شرکت­های آلوم رول نوین، ارزش آفرینان فدک و صنایع گلدیران و مهندسی و مشاوره صنایع مبتکران گلدیران جمعاً به مبلغ ۱۸.۰۰۰ میلیارد ریال با ضمانت بانک کارآفرین تأمین مالی شده اند.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش مجامع بیشتر
تولید 300 هزارتن کاتد به رغم کاهش بیش از 16 هزار تنی مصرف قراضه مس در سال 1401

تولید 300 هزارتن کاتد به رغم کاهش بیش از 16 هزار تنی مصرف قراضه مس در سال 1401

مدیرعامل مس در مجمع عمومی عادی این شرکت که با حضور اکثریت سهامداران در تالار وزارت کشور برگزار شد از کسب رتبه پنجم ذخایر جهانی مس تنها با اکتشاف 7 درصدمساحت کشور خبر دادو گفت: با توسعه اکتشافات رسیدن به رتبه دوم و سوم جهانی نیز برای ایران متصور است.
پربازدید
پرطرفدارترین
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: