کد خبر: ۴۰۶۱۰۹
۲۱ آذر ۱۴۰۲ - ۱۵:۴۵
0
بانک قرض‌الحسنه مهر ایران با کسب حدود ۵٫۵ درصد از تعداد تراکنش‌های پذیرش شده در آبان ماه، به جایگاه پنجم شبکه شاپرک دست یافت.

بانک قرض‌الحسنه مهر ایران پنجمین بانک پرتراکنش کشور شد

به نقل از روابط عمومی و امور مشتریان بانک قرض‌الحسنه مهر ایران، بر اساس تازه‌ترین گزارش شاپرک این بانک موفق شده جایگاه خود را از منظر تعداد تراکنش‌ها ارتقا دهد.

بانک قرض‌الحسنه مهر ایران با بهبود جایگاه خود در بین ۱۰ بانک پرتراکنش کشور، با کسب حدود ۵٫۵ درصد از تعداد تراکنش‌های پذیرش شده در آبان ماه، به جایگاه پنجم شبکه شاپرک دست یافت. همچنین این بانک از منظر مبلغ تراکنش‌های پذیرش شده نیز در جایگاه نهم شبکه پرداخت کشور قرار گرفت.

نخستین و بزرگ‌ترین بانک قرض‌الحسنه کشور موفق شده از نظر تعداد تراکنش کارت‌های صادر شده نیز جایگاه نهم و به لحاظ بیشترین سهم از تعداد تراکنش‌های ابزار پذیرش موبایلی جایگاه سوم را کسب نماید.

گردش مالی که حاصل تجمیع مبلغ تراکنش‌های صادر شده و پذیرش شده هر بانک است، یکی دیگر از شاخص‌های گزارش ماهانه شاپرک است. بانک قرض‌الحسنه مهر ایران از این منظر نیز جایگاه هشتم را به دست آورده است.

عملکرد مثبت بانک قرض‌الحسنه مهر ایران در طول سال‌های اخیر باعث اقبال روزافزون مردم به این بانک شده، به‌طوری که این بانک با نزدیک به ۱۶ میلیون مشتری، یکی از بزرگ‌ترین جامعه مشتریان را در بین بانک‌های کشور داراست. این موضوع در عین مزایای استفاده از کارتخوان متصل به حساب بانک قرض‌الحسنه مهر ایران، منجر به افزایش چشمگیر تعداد و مبلغ تراکنش‌های بانک و قرار گرفتن این بانک در لیست پرتراکنش‌ترین بانک‌های کشور شده است.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش مجامع بیشتر
تولید 300 هزارتن کاتد به رغم کاهش بیش از 16 هزار تنی مصرف قراضه مس در سال 1401

تولید 300 هزارتن کاتد به رغم کاهش بیش از 16 هزار تنی مصرف قراضه مس در سال 1401

مدیرعامل مس در مجمع عمومی عادی این شرکت که با حضور اکثریت سهامداران در تالار وزارت کشور برگزار شد از کسب رتبه پنجم ذخایر جهانی مس تنها با اکتشاف 7 درصدمساحت کشور خبر دادو گفت: با توسعه اکتشافات رسیدن به رتبه دوم و سوم جهانی نیز برای ایران متصور است.
پربازدید
پرطرفدارترین
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: