کد خبر: ۴۰۶۱۲۶
۲۲ آذر ۱۴۰۲ - ۱۰:۴۵
0
بانک پارسیان با حضور در پنجمین نمایشگاه بین‌المللی مراکز خرید، مجتمع‌های تجاری، رویکردهای نوین صنعت خرده‌فروشی و صنایع وابسته (IRAN Retail Show 2023 )، آخرین دستاوردها و محصولات فناورانه و کارآمد خود را به نمایش می‌گذارد.

بانک پارسیان با محصولات جدید در پنجمین نمایشگاه ایران ریتیل شو حضوری پررنگ دارد

این بانک با برپایی غرفه و به اتفاق شرکت‌های مختلف گروه، در سالن ۳۵ محل دایمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران، همراه با کادری متشکل از مدیران و کارشناسان متخصص در حوزه‌های اعتباری، بانکداری شرکتی و شعب، در طول دوره برگزاری پنجمین نمایشگاه بین‌المللی ایران ریتیل شو ۲۰۲۳، حضوری فعال خواهد داشت وآماده میزبانی از فعالان صنعت خرده‌فروشی است. بانک پارسیان که اولین حضور خود در این نمایشگاه را تجربه می‌کند، به‌عنوان یکی از دغدغه‌مندان توسعه و رونق صنعت خرده‌فروشی، با هدف توسعه روابط و همکاری‌های مشترک و تعامل سازنده با فعالان، صاحبان و مدیران مراکز خرید و شرکت‌های صنعت خرده‌فروشی کشور، با ایجاد بستر و ارائه ابزار‌های مالی و بانکی جدید به معرفی آخرین خدمات و محصولات جدید، ظرفیت‌ها، دستاورد‌ها و توانمندی‌های خود خواهد پرداخت.

بانک پارسیان همواره تلاش می‌کند با برنامه‌ریزی‌های صحیح و با بهره‌گیری از محصولات و ابزار‌های نوین مالی و بانکی طرح‌های روبنایی و زیربنایی کشور را توسعه دهد تا افزون بر رشد تولید و ایجاد فرصت‌های شغلی جدید، زمینه توسعه کشور را بیش‌ازپیش فراهم کند. پنجمین نمایشگاه بین‌المللی مراکز خرید، مجتمع‌های تجاری، رویکرد‌های نوین صنعت خرده‌فروشی و صنایع وابسته به‌عنوان بزرگ‌ترین رخداد صنعتی و تجاری ایران در حوزه صنعت خرده‌فروشی، در روز‌های ۲ الی ۵ دی‌ماه ۱۴۰۲ و با حضور صاحبان برند‌های خرده‌فروشی، مراکز تجاری و تولیدکنندگان داخلی و خارجی فعال در صنعت، برگزار می‌شود.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش مجامع بیشتر
تولید 300 هزارتن کاتد به رغم کاهش بیش از 16 هزار تنی مصرف قراضه مس در سال 1401

تولید 300 هزارتن کاتد به رغم کاهش بیش از 16 هزار تنی مصرف قراضه مس در سال 1401

مدیرعامل مس در مجمع عمومی عادی این شرکت که با حضور اکثریت سهامداران در تالار وزارت کشور برگزار شد از کسب رتبه پنجم ذخایر جهانی مس تنها با اکتشاف 7 درصدمساحت کشور خبر دادو گفت: با توسعه اکتشافات رسیدن به رتبه دوم و سوم جهانی نیز برای ایران متصور است.
پربازدید
پرطرفدارترین
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: