کد خبر: ۴۰۶۱۵۲
۲۷ آذر ۱۴۰۲ - ۰۵:۰۰
0
رئیس پلیس امنیت اقتصادی تهران بزرگ از کشف بیش از ۷ هزار پوشاک قاچاق به ارزش بیش از ۲۰ میلیارد ریال در بازار تهران خبر داد.

بیش از ۲۰ میلیارد ریال پوشاک قاچاق در بازار تهران کشف شد

سرهنگ کارآگاه مهدی افشاری گفت: با انجام اقدامات فنی و پلیسی ماموران این پلیس موفق به کشف محل دپوی پوشاک کالای قاچاق در محدوده بازار بزرگ تهران شدند.

او بیان کرد: در پی اقدامات اطلاعاتی مشخص شد محل مذکور یک مجتمع تجاری است که مالک کالا مقادیری پوشاک قاچاق به وسیله خودرو‌های شوتی به محدوده بازار تهران منتقل کرده است و سپس با استفاده از کارگر‌های چرخی کالای‌های تخلیه شده را به مجتمع تجاری برای عرضه انتقال می‌دهد.

این مقام انتظامی افزود: پس از هماهنگی‌های قضائی از محل مذکور بازدید به عمل آمد و تعداد ۷ هزار و ۱۶۵ عدد پوشاک خارجی زنانه کشف و به همراه متهم به مقر پلیس انتقال یافت.

او با بیان اینکه کارشناسان ارزش ریالی اموال کشف شده را بیش از ۲۰ میلیارد ریال اعلام کرده‌اند، اضافه کرد: با تکمیل تحقیقات پلیسی متهم برای سیر مراحل قانونی در اختیار مرجع قضائی قرار گرفت.

رئیس پلیس امنیت اقتصادی تهران در پایان با بیان اینکه کلیه کالا‌های کشف شده تحویل سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی استان تهران شد از شهروندان درخواست کرد، درصورت مشاهده هرگونه قاچاق و یا احتکار کالا با این پلیس به شماره‌های ۰۲۱۶۶۷۴۷۳۴۳ و یا ۰۹۹۹۹۸۷۱۳۹۲ تماس بگیرند.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش مجامع بیشتر
تولید 300 هزارتن کاتد به رغم کاهش بیش از 16 هزار تنی مصرف قراضه مس در سال 1401

تولید 300 هزارتن کاتد به رغم کاهش بیش از 16 هزار تنی مصرف قراضه مس در سال 1401

مدیرعامل مس در مجمع عمومی عادی این شرکت که با حضور اکثریت سهامداران در تالار وزارت کشور برگزار شد از کسب رتبه پنجم ذخایر جهانی مس تنها با اکتشاف 7 درصدمساحت کشور خبر دادو گفت: با توسعه اکتشافات رسیدن به رتبه دوم و سوم جهانی نیز برای ایران متصور است.
پربازدید
پرطرفدارترین
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: