کد خبر: ۴۰۶۱۶۲
۳۰ آذر ۱۴۰۲ - ۱۷:۳۰
0
بختیاری با بیان اینکه از سال ۹۸ شاهد رشد قابل توجه در جمع‌آوری زکات در کشور هستیم، گفت: وضعیت موجود زکات در مقایسه با گذشته رشد خوبی داشته است.

از سال ۹۸ شاهد رشد قابل توجه در جمع‌آوری زکات هستیم

چهل و ششمین جلسه شورای مرکزی زکات کشور با حضور حجت الاسلام والمسلمین سیدحسن ربانی، رئیس شورای زکات کشور، سیدمرتضی بختیاری، رئیس کمیته امداد و اعضا و نمایندگان این شورا در محل وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی برگزار شد.

رئیس کمیته امداد در این جلسه با اشاره به برخی کاستی‌ها در حوزه زکات در کشور، گفت: برای رسیدن به وضع مطلوب در زمینه زکات، باید تلاش مضاعفی از سوی مسئولان مربوطه انجام شود.

وی با تاکید بر اجرای برنامه‌های پژوهش‌محور در حوزه زکات، اظهار کرد: فریضه بزرگ الهی زکات، نیازمند نگاه دقیق و تحلیلی و مستندسازی از وضعیت این واجب در کشور است.

بختیاری با بیان اینکه از سال ۹۸ شاهد رشد قابل توجه در جمع‌آوری زکات در کشور هستیم، خاطرنشان کرد: وضعیت موجود در مقایسه با گذشته رشد خوبی داشته، اما در مقایسه با وضع مطلوب هنوز فاصله داریم.

رئیس کمیته امداد، تلاش در جهت ارتقاء حوزه زکات را از وظایف کمیته امداد به عنوان دبیرخانه شورای زکات کشور دانست و ادامه داد: بهبود وضعیت زکات در کشور نیازمند تلاش همه اعضا است بنابرین انتظار می‌رود جلسات شورای زکات کشور در بالاترین سطح اعضا برگزار شود.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش مجامع بیشتر
تولید 300 هزارتن کاتد به رغم کاهش بیش از 16 هزار تنی مصرف قراضه مس در سال 1401

تولید 300 هزارتن کاتد به رغم کاهش بیش از 16 هزار تنی مصرف قراضه مس در سال 1401

مدیرعامل مس در مجمع عمومی عادی این شرکت که با حضور اکثریت سهامداران در تالار وزارت کشور برگزار شد از کسب رتبه پنجم ذخایر جهانی مس تنها با اکتشاف 7 درصدمساحت کشور خبر دادو گفت: با توسعه اکتشافات رسیدن به رتبه دوم و سوم جهانی نیز برای ایران متصور است.
پربازدید
پرطرفدارترین
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: