کد خبر: ۴۰۶۱۸۱
۲۲ آذر ۱۴۰۲ - ۱۹:۰۰
0
کارشناسان شرکت بیمه سامان با ارائه ۸۴ مقاله درخصوص هم افزایی نوآورانه بیمه وتکافل درسی‌امین همایش ملی و یازدهمین همایش بین‌المللی بیمه و توسعه سهم قابل توجهی را ازآن خود کردند.

کارنامه درخشان بیمه سامان در ارایه مقالات علمی در همایش ملی بیمه و توسعه

به نقل از روابط عمومی شرکت بیمه سامان، از تعداد ۲۰۲ مقاله پذیرش شده درخصوص هم افزایی نوآورانه بیمه و تکافل، ۴۱ درصد از مقالات یعنی ۸۴ مقاله از سوی کارشناسان شرکت بیمه سامان ارائه شد.

سی‌امین همایش ملی و یازدهمین همایش بین‌المللی بیمه و توسعه روز ۱۳ آذر ماه سال جاری و درمرکز همایش‌های برج میلاد تهران با ارائه برنامه‌های علمی و تخصصی متنوع برگزار شد.

از مجموع مقالات ارسالی در خصوص هم افزایی نوآورانه بیمه وتکافل، ۶۲ مقاله قابل ارائه بود که در این میان تعداد مقالات قابل ارائه شرکت بیمه سامان به ۱۲ مورد رسید.

همچنین تعداد کل مقالات چاپ شده درسی‌امین همایش ملی و یازدهمین همایش بین‌المللی بیمه و توسعه با موضوع “هم افزایی نوآورانه بیمه وتکافل” به ۶۰ مورد رسید که از این تعداد، ۴۶ درصد مقالات چاپ شده یعنی ۲۸ مقاله مربوط به کارشناسان شرکت بیمه سامان بود.

دراین بین ۵۵ درصد مقالات پوستر شده هم با موضوع فوق از سوی کارشناسان شرکت بیمه سامان ارایه شد.

همچنین از ۸۰ مقاله پوستر شده ۴۴ مقاله نیز مربوط به کارشناسان شرکت بیمه سامان بوده است.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش مجامع بیشتر
تولید 300 هزارتن کاتد به رغم کاهش بیش از 16 هزار تنی مصرف قراضه مس در سال 1401

تولید 300 هزارتن کاتد به رغم کاهش بیش از 16 هزار تنی مصرف قراضه مس در سال 1401

مدیرعامل مس در مجمع عمومی عادی این شرکت که با حضور اکثریت سهامداران در تالار وزارت کشور برگزار شد از کسب رتبه پنجم ذخایر جهانی مس تنها با اکتشاف 7 درصدمساحت کشور خبر دادو گفت: با توسعه اکتشافات رسیدن به رتبه دوم و سوم جهانی نیز برای ایران متصور است.
پربازدید
پرطرفدارترین
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: