کد خبر: ۴۰۶۱۹۴
۲۳ آذر ۱۴۰۲ - ۰۲:۰۰
0
معاون مسافری شرکت راه آهن گفت: مدت زمان خرید بلیت قطار با توجه به نوع ناوگان و زمان پیک سفر متفاوت بوده اما به طور میانگین یک هفته است.

میانگین زمان انتظار برای خرید بلیت قطار یک هفته است

حسن موسوی معاون مسافری شرکت راه آهن در پاسخ به سوال باشگاه خبرنگاران جوان در خصوص مدت زمان انتظار برای خرید بلیت قطار گفت: مدت زمان انتظار برای خرید بلیت در ایام و مناسبات‌های مختلف متفاوت است و شاید در یک بازه زمانی سه روزه مسافران بتوانند بلیت خرید کنند، اما در ایام شلوغ ممکن است تا ۱۰ روز بلیت پیدا نکنند.

او ادامه داد:، اما در مجموع و به طور میانگین مدت زمان انتظار برای خرید بلیت یک هفته است و بستگی به ناوگان ۴تخته و ۶تخته در مسیر‌های پر تردد مانند مشهد دارد.

موسوی اظهار کرد: اولویت اصلی و توجه راه آهن به امنیت است و همواره آن را در دستور کار خود قرار داده است که در همین راستا اقدامات گسترده‌ای از جمله نصب دوربین در تمامی لکوموتیو‌ها انجام شده است.

معاون مسافری شرکت راه آهن بیان کرد: در راستای افزایش کیفیت و کمیت ناوگان سعی کرده ایم تعداد ناوگان خود را افزایش دهیم و در این زمینه سیاست گذاری و مکاتبات را در دستور کار خود قرار داده ایم و در سال‌های آینده شاهد واردات ۱هزار دستگاه ناوگان خواهیم بود.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش مجامع بیشتر
تولید 300 هزارتن کاتد به رغم کاهش بیش از 16 هزار تنی مصرف قراضه مس در سال 1401

تولید 300 هزارتن کاتد به رغم کاهش بیش از 16 هزار تنی مصرف قراضه مس در سال 1401

مدیرعامل مس در مجمع عمومی عادی این شرکت که با حضور اکثریت سهامداران در تالار وزارت کشور برگزار شد از کسب رتبه پنجم ذخایر جهانی مس تنها با اکتشاف 7 درصدمساحت کشور خبر دادو گفت: با توسعه اکتشافات رسیدن به رتبه دوم و سوم جهانی نیز برای ایران متصور است.
پربازدید
پرطرفدارترین
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: