کد خبر: ۴۰۶۲۰۵
۲۳ آذر ۱۴۰۲ - ۱۰:۴۵
0
اخبار رسیده از پیگیری روند تکمیل دو ورودی جدید برای ایستگاه مترو پرمسافر علامه جعفری در شبکه مترو پایتخت حکایت دارد.

ورودی‌های شرقی و شمالی ایستگاه مترو علامه جعفری تکمیل می‌شوند

حسن کاوسی فر، مجری خط ۴ مترو تهران گفت: از همان اوایل امسال که عملیات اجرایی بهره‌برداری از نخستین ورودی ایستگاه علامه جعفری (ورودی غربی) را دنبال می‌کردیم، تکمیل دو ورودی دیگر این ایستگاه شامل ورودی‌های شرقی و شمالی را نیز مدنظر داشتیم و به موجب پیگیری‌های صورت گرفته، کار‌های ساختمانی ورودی‌های جدید تا پایان سال جاری به اتمام می‌رسد. همچنین در صورت تامین به موقع منابع مالی، پله‌های برقی این دو ورودی نیز سفارش‌گذاری و پس از ۴ ماه نصب خواهند شد. ضمن اینکه اخیراً پله‌های برقی دسترسی شرقی ایستگاه هم نصب شده است.

مهندس کاوسی فر در ادامه به اقدامات صورت گرفته در دو ایستگاه دیگر خط ۴ مترو یعنی ایستگاه‌های تئاترشهر و شادمان اشاره کرد و افزود: امیدواریم با ترخیص کالا‌هایی که در گمرک داشته ایم و حمل آن‌ها به تهران، ورودی جدید ایستگاه تئاتر شهر را بزودی تقدیم مردم کنیم و همچنین تبادل سفر بین خطوط ۲ و ۴ را نیز در ایستگاه شادمان محقق سازیم تا یکی از تقاضا‌های اصلی مسافران در این ایستگاه پرتردد اجابت شود.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش مجامع بیشتر
تولید 300 هزارتن کاتد به رغم کاهش بیش از 16 هزار تنی مصرف قراضه مس در سال 1401

تولید 300 هزارتن کاتد به رغم کاهش بیش از 16 هزار تنی مصرف قراضه مس در سال 1401

مدیرعامل مس در مجمع عمومی عادی این شرکت که با حضور اکثریت سهامداران در تالار وزارت کشور برگزار شد از کسب رتبه پنجم ذخایر جهانی مس تنها با اکتشاف 7 درصدمساحت کشور خبر دادو گفت: با توسعه اکتشافات رسیدن به رتبه دوم و سوم جهانی نیز برای ایران متصور است.
پربازدید
پرطرفدارترین
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: