دیدار مدیرعامل بیمه آسیا با کارکنان شعبه بیرجند:
کد خبر: ۴۰۶۲۴۸
۲۵ آذر ۱۴۰۲ - ۱۳:۱۵
0
مسعود بادین نایب رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل بیمه آسیا و هیات همراه در سفر به استان خراسان جنوبی، از شعبه بیرجند بازدید کرد.

مسعود بادین بر تحقق برنامه های این شرکت در سال جاری تاکید کرد

به نقل از روابط عمومی بیمه آسیا از بیرجند، مدیرعامل بیمه آسیا در بازدید از این شعبه، با کارکنان گفتگو کرد و از نزدیک فعالیت‌ها و مسائل همکاران خود در این شعبه را بررسی نمود.

بنابر این گزارش، وی در این دیدار ضمن قدردانی از زحمات کلیه پرسنل شعبه بیرجند، اظهار داشت: شعبه بیرجند از جمله مراکزی است که خدمات بیمه‌ای را در دورترین نقطه میهنمان به مردم عزیز ایران ارائه می‌کند و این، بسیار ارزشمند و شایسته سپاسگزاری است.

وی در ادامه این دیدار، عملکرد بیمه آسیا در هشت ماهه امسال را در حوزه ارائه خدمات، شفافیت مالی و عملکرد بیمه‌ای بسیار ارزنده و مطلوب ارزیابی نمود و گزارش‌های مثبت نهاد‌های ناظر از عملکرد این شرکت را مبین تلاش همه جانبه کارکنان سختکوش و شبکه فروش توانمند بیمه آسیا توصیف کرد.

مدیرعامل بیمه آسیا تاکید کرد، با توجه به همت و همدلی تحسین برانگیز مدیران، کارکنان و شبکه فروش و همراهی ارزشمند هیات مدیره، شاهد تحقق برنامه‌های بیمه آسیا در سال جاری خواهیم بود.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش مجامع بیشتر
تولید 300 هزارتن کاتد به رغم کاهش بیش از 16 هزار تنی مصرف قراضه مس در سال 1401

تولید 300 هزارتن کاتد به رغم کاهش بیش از 16 هزار تنی مصرف قراضه مس در سال 1401

مدیرعامل مس در مجمع عمومی عادی این شرکت که با حضور اکثریت سهامداران در تالار وزارت کشور برگزار شد از کسب رتبه پنجم ذخایر جهانی مس تنها با اکتشاف 7 درصدمساحت کشور خبر دادو گفت: با توسعه اکتشافات رسیدن به رتبه دوم و سوم جهانی نیز برای ایران متصور است.
پربازدید
پرطرفدارترین
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: