مدیرعامل شرکت معادن و صنایع معدنی طلای زرشوران خبر داد:
کد خبر: ۴۰۶۲۵۰
۲۵ آذر ۱۴۰۲ - ۱۴:۱۵
0
مدیرعامل شرکت گسترش معادن و صنایع معدنی طلای زرشوران از برگزاری مناقصه اجرای فاز 2 طلای زرشوران در اوایل سال 1403 خبر داد.

اجرای مناقصه طرح توسعه معادن طلای زرشوران در اوایل 1403

به گزارش روابط عمومی ایمیدرو، محمد پروین با بیان این مطلب اظهار داشت: مطالعات و نقشه‌های طرح توسعه شرکت گسترش معادن و صنایع معدنی طلای زرشوران انجام شده و در تلاش هستیم پس از دریافت مجوز‌های لازم، طی ماه‌های آینده با برگزاری مناقصه قانونی، اجرای طرح را به پیمانکار واجد شرایط واگذار کنیم.

وی افزود: ظرفیت تولید این طرح توسعه‌ای ۲ تن است و با راه اندازی آن، برای ۵۰۰ نفر اشتغال مستقیم و ۲ هزار نفر اشتغال غیر مستقیم ایجاد خواهد شد و در توسعه اقتصاد منطقه‌ای و حتی ملی تحول جدید و قابل توجهی رخ خواهد داد.
مدیرعامل شرکت گسترش معادن و صنایع معدنی طلای زرشوران درباره چگونگی تامین سرمایه گذاری طرح توسعه این شرکت گفت: سرمایه گذاری طرح مذکور با موضوع طلا به عنوان سرمایه ملی و پیشران اقتصادی، از منابع ایمیدرو و بخشی از آن، از منابع داخلی شرکت زرشوران تامین می‌شود.

آغاز عملیات اکتشافی جدید تا ماه آینده
پروین با اشاره به وضعیت فعالیت‌های اکتشافی منطقه زرشوران تصریح کرد: در حال حاضر، مراحل اجرای مناقصه عملیات اکتشافی در این منطقه انجام شده و شرکت پیمانکار تعیین شده و در منطقه حضور دارد.
وی افزود: اکنون، قرارداد‌های مربوط به اکتشاف را پیش می‌بریم و طی یک ماه آینده، عملیات اکتشافی جدید شروع خواهد شد.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش مجامع بیشتر
تولید 300 هزارتن کاتد به رغم کاهش بیش از 16 هزار تنی مصرف قراضه مس در سال 1401

تولید 300 هزارتن کاتد به رغم کاهش بیش از 16 هزار تنی مصرف قراضه مس در سال 1401

مدیرعامل مس در مجمع عمومی عادی این شرکت که با حضور اکثریت سهامداران در تالار وزارت کشور برگزار شد از کسب رتبه پنجم ذخایر جهانی مس تنها با اکتشاف 7 درصدمساحت کشور خبر دادو گفت: با توسعه اکتشافات رسیدن به رتبه دوم و سوم جهانی نیز برای ایران متصور است.
پربازدید
پرطرفدارترین
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: