معاون فروش و بازاریابی شرکت فولاد مبارکه:
کد خبر: ۴۰۶۲۵۶
۲۵ آذر ۱۴۰۲ - ۱۶:۴۵
0
معاون فروش و بازاریابی شرکت فولادمبارکه با اشاره به وجود انتظار عرضه حداکثری محصولات از این شرکت گفت: از محدودیت گاز فولادمبارکه نگرانی داریم.

از محدودیت گاز فولاد مباركه نگرانی داریم

معاون فروش و بازاریابی شرکت فولاد مبارکه با اشاره به انتظار سیاست‌گذاران صنعت و تجارت کشور از این شرکت جهت عرضه حداکثری محصولات و تحقق برنامه‌های صادراتی، حداقل انتظار فولاد مبارکه را تأمین گاز برای تحقق برنامه‌های تولیدی عنوان کرد.


رضا حیدری با اعلام تحقق همه برنامه‌های این شرکت در حوزه فروش و بازاریابی، مهم‌ترین دستاورد فولاد مبارکه در بخش فروش و بازاریابی را شفافیت در فروش محصولات دانست و سایر دستاورد‌ها را در سایه این مهم ارزشمند دانست.


معاون فروش و بازاریابی شرکت فولاد مبارکه با تشریح اینکه عدم کاهش عرضه محصولات فولاد مبارکه علی‌رغم محدودیت‌های برق و گاز و همچنین تحقق برنامه صادراتی این شرکت، تأکید همیشگی متولیان حوزه صنعت و تجارت بوده است، محدودیت تأمین گاز فولاد مبارکه در روز‌های اخیر را مغایر این انتظارات دانست.


رضا حیدری با اشاره به عوارض تعیین شده برای صادرات محصولات فولادی پیشنهاد داد پیش از تصویب چنین عوارضی نظرات صادرکنندگان و یا انجمن‌های تخصصی اخذ شود و از دستگاه‌هایی که نسبت به کارشناسی این تصمیم مهم اقدام کرده‌اند خواست جهت شفاف‌سازی هرچه بیشتر منطق درصد‌های وضع شده برای عوارض مصوب را اطلاع‌رسانی کنند.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش مجامع بیشتر
تولید 300 هزارتن کاتد به رغم کاهش بیش از 16 هزار تنی مصرف قراضه مس در سال 1401

تولید 300 هزارتن کاتد به رغم کاهش بیش از 16 هزار تنی مصرف قراضه مس در سال 1401

مدیرعامل مس در مجمع عمومی عادی این شرکت که با حضور اکثریت سهامداران در تالار وزارت کشور برگزار شد از کسب رتبه پنجم ذخایر جهانی مس تنها با اکتشاف 7 درصدمساحت کشور خبر دادو گفت: با توسعه اکتشافات رسیدن به رتبه دوم و سوم جهانی نیز برای ایران متصور است.
پربازدید
پرطرفدارترین
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: