کد خبر: ۴۰۶۲۸۱
۲۶ آذر ۱۴۰۲ - ۰۸:۱۵
0
رئیس دانشگاه تهران گفت: در نظر داریم سامانه‌های جدید خود را با هدف بهبود کیفیت و در راستای استفاده حداکثری از توان دانشجویان ارتقاء دهیم.

خدمات ایمیل دانش‌آموختگان حذف نخواهد شد

سید محمد مقیمی رئیس دانشگاه تهران در حاشیه جلسه هیأت رئیسه دانشگاه تهران، گفت: جایگاه دانش‌آموختگان به عنوان سرمایه اجتماعی ارزشمند دانشگاه تهران بسیار بالاست و رویکرد خدمات‌رسانی دانشگاه به تمامی ذی‌نفعان بویژه دانش‌آموختگان همواره مورد تاکید بوده است.

وی افزود: خدمات ایمیل دانش‌آموختگان هرگز حذف نخواهد شد و در حال برنامه‌ریزی هستیم تا خدمات را از نظر کمی و کیفی گسترش دهیم.

رئیس دانشگاه تهران با اشاره به ایجاد ساختار یکپارچه کاربران برای راه‌اندازی خدمات جدید، خاطرنشان کرد: در نظر داریم سامانه‌های جدید خود را با هدف بهبود کیفیت و در راستای استفاده حداکثری از توان دانشجویان ارتقاء دهیم.

مقیمی، ارتباط مستمر دانشگاه با دانش‌آموختگان را در آستانه برگزاری جشنواره ۹۰ سالگی دانشگاه تهران که سال آینده برگزار خواهد شد بسیار ضروری خواند و تصریح کرد: سامانه‌ها را مورد پایش قرار داده‌ایم و به زودی با راه‌اندازی سامانه یکپارچه، فضا را برای توسعه خدمات متنوع دیگری از جمله خدمات ابری، سوپر اپ فراهم می‌کنیم.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش مجامع بیشتر
تولید 300 هزارتن کاتد به رغم کاهش بیش از 16 هزار تنی مصرف قراضه مس در سال 1401

تولید 300 هزارتن کاتد به رغم کاهش بیش از 16 هزار تنی مصرف قراضه مس در سال 1401

مدیرعامل مس در مجمع عمومی عادی این شرکت که با حضور اکثریت سهامداران در تالار وزارت کشور برگزار شد از کسب رتبه پنجم ذخایر جهانی مس تنها با اکتشاف 7 درصدمساحت کشور خبر دادو گفت: با توسعه اکتشافات رسیدن به رتبه دوم و سوم جهانی نیز برای ایران متصور است.
پربازدید
پرطرفدارترین
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: