کد خبر: ۴۰۶۳۰۲
۲۶ آذر ۱۴۰۲ - ۱۹:۰۰
0
در هفته‌ای که گذشت سینمای ایران میزبان ۸۶۸ هزار مخاطب شد و بیش از ۳۶ میلیارد تومان بلیط فروخت.

فروش ۳۶ میلیاردی سینمای ایران در هفته سوم آذر ماه

سینمای ایران در هفته‌ای که گذشت در مجموع میزبان ۸۶۸ هزار مخاطب بود که توانست ۳۶ میلیارد و ۸۷ میلیون و ۶۳۲ هزار تومان فروش داشته باشد؛ این آمار نسبت به هفته‌های گذشته روند صعودی بسیار خوبی داشته و به طور کلی وضعیت سینمای ایران درحال رونق است.

فیلم کمدی «هتل» به کارگردانی مسعود اطیابی، تهیه‌کنندگی محمد شایسته و نویسندگی امیر برادران و پیمان جزنی از ۵ مهر ۱۴۰۲ در سینما‌های ایران اکران شد و این هفته میزبان ۳۰۱ هزار مخاطب شد و توانست ۱۲ میلیارد و ۷۰۶ میلیون تومان فروش داشته باشد و در رتبه اول فروش گیشه قرار گیرد.

فیلم سینمایی «ویلای ساحلی» که از ۱۹ آذر ماه ۱۴۰۲ روی پرده سینما‌های سراسر کشور رفت؛ در هفته گذشته با فروش ۲۱۲ هزار بلیط به ارزش ۹میلیارد و ۴۱۳ میلیون تومان در رتبه دوم جدول فروش سینما‌ها قرار گرفت.

«ورود خروج ممنوع» به کارگردانی امید آقایی با فروش ۶۱ هزار بلیط به ارزش ۲ میلیارد و ۸۱۵ میلیون تومان در رتبه سوم جدول فروش گیشه سینما قرار گرفت.

فیلم کمدی «فسیل» به تهیه‌کنندگی سید ابراهیم عامریان و کارگردانی کریم امینی از ۲۴ اسفند ۱۴۰۱ روی پرده سینما‌های سراسر کشور است که در هفته گذشته با فروش ۶۶ هزار بلیط به ارزش ۲ میلیارد و ۷۴۷ میلیون تومان در رتبه چهارم جدول فروش سینما‌ها قرار گرفت.

«بچه زرنگ» یک انیمیشن سینمایی در ژانر ماجراجویی به تهیه کنندگی حامد جعفری است که با فروش ۸۱ هزار بلیط به ارزش ۲ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان در رتبه پنجم جدول فروش گیشه سینما قرار گرفت.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش مجامع بیشتر
تولید 300 هزارتن کاتد به رغم کاهش بیش از 16 هزار تنی مصرف قراضه مس در سال 1401

تولید 300 هزارتن کاتد به رغم کاهش بیش از 16 هزار تنی مصرف قراضه مس در سال 1401

مدیرعامل مس در مجمع عمومی عادی این شرکت که با حضور اکثریت سهامداران در تالار وزارت کشور برگزار شد از کسب رتبه پنجم ذخایر جهانی مس تنها با اکتشاف 7 درصدمساحت کشور خبر دادو گفت: با توسعه اکتشافات رسیدن به رتبه دوم و سوم جهانی نیز برای ایران متصور است.
پربازدید
پرطرفدارترین
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: