کد خبر: ۴۰۶۳۰۶
۲۶ آذر ۱۴۰۲ - ۲۲:۰۰
0
معاون آموزش و فرهنگ ترافیک پلیس راهور تهران گفت: از ابتدای مهرماه تاکنون ۷۵۰۰ فقره معاینه فنی خودرو‌های دودزا ابطال شده است.

ابطال ۷۵۰۰ برگ معاینه فنی در تهران

سرهنگ کشیر گفت: برخورد با ناهنجاری‌های اجتماعی و برخورد با انواع تخلفاتی که وجود دارد جزء وظیفه ذاتی پلیس است که در این راستا پلیس راهور تهران بزرگ، اقدامات خود را بر اساس قوانین به مرحله اجرا در می‌آورد.

وی افزود: در نیمه دوم سال وارونگی هوا را شاهد هستیم که همین آلودگی هوا باعث به خطر افتادن جان شهروندان شده و نیاز است خودرو‌هایی که دارای نقص فنی هستند و حتی معاینه فنی هم دارند نسبت به رفع عیب و نقص خودروی خود اقدام نمایند.

معاون آموزش و فرهنگ ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ بیان داشت: از نیمه دوم سال یعنی از ابتدای مهرماه حدود ۷۵۰۰ فقره معاینه فنی خودرو‌هایی که دودزا بوده وباعث آلودگی هوا می‌شدند ابطال شده است.

سرهنگ کشیر افزود: این خودرو‌ها معاینه فنی داشتند، ولی دودزا بوده و دارای نقص فنی بودند و با تردد‌های خود آلودگی هوا را در پی داشتند.

وی گفت: از رانندگان تقاضا داریم قبل از اینکه پلیس بخواهد از تردد آن‌ها جلوگیری کرده و اعمال قانون کند و یا اینکه هرگونه اقدامی از سوی پلیس در خصوص تردد و ابطال معاینه فنی آن‌ها صورت پذیرد نسبت به رفع نقص و عیب خودروی خود اقدام نمایند.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش مجامع بیشتر
تولید 300 هزارتن کاتد به رغم کاهش بیش از 16 هزار تنی مصرف قراضه مس در سال 1401

تولید 300 هزارتن کاتد به رغم کاهش بیش از 16 هزار تنی مصرف قراضه مس در سال 1401

مدیرعامل مس در مجمع عمومی عادی این شرکت که با حضور اکثریت سهامداران در تالار وزارت کشور برگزار شد از کسب رتبه پنجم ذخایر جهانی مس تنها با اکتشاف 7 درصدمساحت کشور خبر دادو گفت: با توسعه اکتشافات رسیدن به رتبه دوم و سوم جهانی نیز برای ایران متصور است.
پربازدید
پرطرفدارترین
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: