کد خبر: ۴۰۶۳۱۰
۳۰ آذر ۱۴۰۲ - ۲۱:۳۰
0
رئیس پلیس امنیت اقتصادی تهران بزرگ از کشف بیش از هزار قلم لوازم برقی آشپزخانه قاچاق خبر داد.

کشف بیش از ۱۰۰۰ قلم لوازم خانگی قاچاق در بازار شوش

سرهنگ مهدی افشاری رئیس پلیس امنیت اقتصادی تهران بزرگ گفت: با انجام اقدامات فنی و پلیسی مامورین این پلیس موفق به کشف انبار دپوی کالای قاچاق در محدوده خیابان شوش شدند.

وی افزود: در پی اقدامات اطلاعاتی مشخص شد مقادیری کالای خارجی در یک انباری در آدرس خیابان شوش، میدان شهرداری تخلیه و دپو شده است که این کالای خارجی توسط خودرو‌های شوتی به این مکان منتقل و سپس به وسیله وانت به بازار ارسال می‌شده است.

افشاری با بیان اینکه در انباری مقادیر انبوهی از کالای خارجی دپو شده بود، گفت: مامورین این پلیس، محل گفته شده را بازرسی کردند و مشخص شد این محل در واقع یک باب انبار کالای بازرگانی بوده که کالا‌ها در سامانه انبار‌ها ثبت نشده است.

رئیس پلیس امنیت اقتصادی تهران بزرگ گفت: کالا‌های دپو شده شامل ۱۵۷۳ قلم انواع لوازم برقی آشپزخانه از قبیل سرخ کن، آبمیوه‌گیری و ... محصول کشور چین بوده است که پرونده قضایی در این زمینه تشکیل و به همراه متهم به مرجع قضائی معرفی شد.

وی با بیان اینکه کارشناسان ارزش ریالی اموال کشف شده را بیش از ۳۰ میلیارد ریال اعلام کرده اند، بیان کرد: ورود کالای قاچاق و ارز به کشور باعث ورشکستگی کارخانجات و بیکار شدن کارگران ایرانی می‌شود به همین منظور پلیس با توزیع کالای قاچاق به شدت برخورد می‌کند.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش مجامع بیشتر
تولید 300 هزارتن کاتد به رغم کاهش بیش از 16 هزار تنی مصرف قراضه مس در سال 1401

تولید 300 هزارتن کاتد به رغم کاهش بیش از 16 هزار تنی مصرف قراضه مس در سال 1401

مدیرعامل مس در مجمع عمومی عادی این شرکت که با حضور اکثریت سهامداران در تالار وزارت کشور برگزار شد از کسب رتبه پنجم ذخایر جهانی مس تنها با اکتشاف 7 درصدمساحت کشور خبر دادو گفت: با توسعه اکتشافات رسیدن به رتبه دوم و سوم جهانی نیز برای ایران متصور است.
پربازدید
پرطرفدارترین
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: