کد خبر: ۴۰۶۳۱۵
۲۷ آذر ۱۴۰۲ - ۰۱:۰۰
0
فرصت ثبت نام برای شرکت در آزمون ارزیابی علمی دانشجویان متقاضی انتقال به دانشگاه‌های علوم پزشکی داخل کشور تا ۲۷ آذرماه تمدید شد.

تمدید مهلت شرکت در آزمون ارزیابی علمی دانشجویان انتقالی علوم پزشکی به داخل کشور

ثبت نام در آزمون ارزیابی علمی دانشجویان انتقالی علوم پزشکی از طریق مرکز سنجش آموزش پزشکی صورت می‌گیرد و متقاضیان «آزمون انتقال به داخل - ویژه ورودی‌های اول ژانویه ۲۰۱۹ به بعد» و «آزمون انتقال به داخل - ویژه ورودی‌های پیش از ۲۰۱۹» تا چهارشنبه ۲۲ آذر ۱۴۰۲ اعلام شده بود که این فرصت تمدید شد.

دانشجویان متقاضی انتقال به دانشگاه‌های علوم پزشکی داخل کشور می‌توانند با مراجعه به سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی تا ظهر دوشنبه ۲۷ آذرماه ۱۴۰۲ در این آزمون ثبت نام کنند.

بر اساس مصوبه شورای عالی برنامه ریزی علوم پزشکی به منظور ارائه تسهیلات برای دانشجویان انتقالی از خارج کشور مصوب شد برای کمک به این دسته از دانشجویان جهت آمادگی بیشتر تحصیلی، نوبت برگزاری آزمون به دو بار در سال افزایش پیدا کند و از همین رو این آزمون در دو نوبت مردادماه و دی ماه هر سال برگزار خواهد شد.

براساس مصوبه شورای عالی برنامه ریزی علوم پزشکی پذیرش تنها یک بار در سال خواهد بود و زمان برگزاری آزمون در دو نوبت برای سال‌های ۱۴۰۲ و ۱۴۰۳ اعلام خواهد شد.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش مجامع بیشتر
تولید 300 هزارتن کاتد به رغم کاهش بیش از 16 هزار تنی مصرف قراضه مس در سال 1401

تولید 300 هزارتن کاتد به رغم کاهش بیش از 16 هزار تنی مصرف قراضه مس در سال 1401

مدیرعامل مس در مجمع عمومی عادی این شرکت که با حضور اکثریت سهامداران در تالار وزارت کشور برگزار شد از کسب رتبه پنجم ذخایر جهانی مس تنها با اکتشاف 7 درصدمساحت کشور خبر دادو گفت: با توسعه اکتشافات رسیدن به رتبه دوم و سوم جهانی نیز برای ایران متصور است.
پربازدید
پرطرفدارترین
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: