کد خبر: ۴۰۶۳۵۹
۲۷ آذر ۱۴۰۲ - ۲۲:۳۰
0
کاروان ورزشی کشورمان فعلا در ۴ رشته ورزشی صاحب سهمیه المپیک پاریس شده است.

ایران فعلا با ۴ رشته در المپیک پاریس

مسابقات کسب سهمیه المپیک در رشته‌های مختلف در حال پیگیری است. روز جمعه در رشته تکواندو یک سهمیه به کاروان کشورمان اضافه شد تا تعداد رشته‌های ایران به عدد ۴ برسد.

مهران برخورداری توانست در مسابقات گرنداسلم که درشهر ووشی چین برگزار شد سهمیه المپیک را در وزن ۸۰– کیلوگرم مردان به دست آورد. سهمیه ناهید کیانی براساس رنکینگ تقریبا قطعی شده است و با این حساب در حال حاضر ۱۲ ورزشکار در ۴ رشته ورزشی صاحب سهمیه شده‌اند.

در تکواندو مهران برخورداری و ناهید کیانی، در تیراندازی (سهمیه به کشور تعلق می‌گیرد) ایران در تپانچه ۲۵ متر و تفنگ بادی ۱۰ متر صاحب سهمیه شده‌اند.

در دوچرخه‌سواری در ماده جاده، در کشتی آزاد در اوزان ۶۵، ۸۶ و ۱۲۵ کیلوگرم، در فرنگی در اوزان ۶۰، ۶۷، ۹۷ و ۱۳۰ کیلوگرم به ایران سهمیه المپیک رسیده است.

مسابقات کسب سهمیه در زمستان امسال و بهار سال آینده هم ادامه خواهد داشت و تعداد سهمیه‌ها قطعا در کشتی، وزنه‌برداری و دیگر رشته‌ها افزایش خواهد یافت

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش مجامع بیشتر
تولید 300 هزارتن کاتد به رغم کاهش بیش از 16 هزار تنی مصرف قراضه مس در سال 1401

تولید 300 هزارتن کاتد به رغم کاهش بیش از 16 هزار تنی مصرف قراضه مس در سال 1401

مدیرعامل مس در مجمع عمومی عادی این شرکت که با حضور اکثریت سهامداران در تالار وزارت کشور برگزار شد از کسب رتبه پنجم ذخایر جهانی مس تنها با اکتشاف 7 درصدمساحت کشور خبر دادو گفت: با توسعه اکتشافات رسیدن به رتبه دوم و سوم جهانی نیز برای ایران متصور است.
پربازدید
پرطرفدارترین
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: