کد خبر: ۴۰۶۳۷۲
۲۸ آذر ۱۴۰۲ - ۰۸:۴۵
0
معاون وزیر راه وشهرسازی گفت: ساخت ۲۰ شهرک مسکونی در شورای عالی معماری و شهرسازی تصویب و عملیات اجرایی ۲ شهرک در یزد و قم آغاز شده است.

عملیات اجرایی ساخت ۲ شهرک مسکونی در کشور آغاز شد

ارسلان مالکی مدیرعامل سازمان ملی زمین و مسکن گفت: تاکنون مصوبه ساخت ۲۰ شهرک مسکونی در شورای عالی شهرسازی و معماری تصویب شده است و در همین راستا عملیات اجرایی دو شهرک مسکونی در قم و یزد آغاز شده که این شهرک‌ها در مرحله صدور پروانه ساختمانی هستند.

به گفته وی، مکان‌یابی ۴۴ شهرک مسکونی در کشور قطعی شده و ساخت شهرک‌های مسکونی در حریم شهر‌ها از جمله سیاست‌های دولت سیزدهم برای تسریع در پیشبرد طرح نهضت ملی مسکن است.

معاون وزیر راه و شهرسازی می‌گوید:پروژه‌های آماده‌سازی در ۲۵ هزار هکتار زمین انجام شده و این حجم از آماده‌سازی زمین‌ها برای ساخت مسکن در این سازمان بی‌سابقه بوده است.

مدیرعامل سازمان ملی زمین و مسکن گفت: با ادامه این روند تا اوایل سال آینده مرحله اول پروژه‌های آماده‌سازی در تمامی استان‌های کشور تکمیل شده و پس از این مرحله باید روسازی پروژه‌های طرح نهضت ملی مسکن را به انجام برسانیم.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش مجامع بیشتر
تولید 300 هزارتن کاتد به رغم کاهش بیش از 16 هزار تنی مصرف قراضه مس در سال 1401

تولید 300 هزارتن کاتد به رغم کاهش بیش از 16 هزار تنی مصرف قراضه مس در سال 1401

مدیرعامل مس در مجمع عمومی عادی این شرکت که با حضور اکثریت سهامداران در تالار وزارت کشور برگزار شد از کسب رتبه پنجم ذخایر جهانی مس تنها با اکتشاف 7 درصدمساحت کشور خبر دادو گفت: با توسعه اکتشافات رسیدن به رتبه دوم و سوم جهانی نیز برای ایران متصور است.
پربازدید
پرطرفدارترین
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: