در راستای دهمین همایش جایزه بهره‌وری ایمیدرو انجام می شود؛
کد خبر: ۴۰۶۴۱۵
۲۸ آذر ۱۴۰۲ - ۱۳:۱۵
0
ایمیدرو برای ارزیابی پروژه‌های بهبود بهره وری شرکت های بخش معدن و صنایع معدنی فراخوان داد.

فراخوان ارزیابی پروژه‌های بهبود بهره وری بخش معدن و صنایع معدنی

به گزارش روابط عمومی ایمیدرو، این سازمان با هدف ارتقای بهره‌وری، هم‌افزایی و رقابت پذیری بخش معدن و صنایع معدنی از طریق تبادل تجارب موفق بنگاه‏‌ها در زمینه بهبود بهره‌وری، در نظر دارد در دهمین همایش جایزه بهره‌وری ایمیدرو علاوه بر تقدیر از شرکت‌های بهره‌ور، نسبت به شناسایی و انتخاب پروژه‌های برتر بهبود بهره‌وری و تقدیر از آن‌ها نیز اقدام کند.

این اقدام، زمینه اشتراک گذاری تجارب موفق بنگاه‌های معدنی و صنایع معدنی کشور را فراهم می‌کند.

براین اساس، از شرکت‌های بخش معدن و صنایع معدنی دعوت به عمل می‌آید تا پروژه‌های انجام شده مرتبط با بهبود بهره‌وری خود در سال‌های ۱۴۰۰ و ۱۴۰۱ را در قالب فرم " اظهارنامه پروژه بهبود بهره‌وری " حداکثر تا تاریخ ۱۵ بهمن ۱۴۰۲ به این سازمان اعلام کنند.

بنا به این گزارش، علاقه‌مندان برای دریافت فرم یادشده می‌توانند به تارنمای ایمیدرو به نشانی http://imidro.gov.ir/bahrevari بخش ارزیابی و انتخاب پروژه‌های بهبود بهره‌وری، مراجعه کنند.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش مجامع بیشتر
تولید 300 هزارتن کاتد به رغم کاهش بیش از 16 هزار تنی مصرف قراضه مس در سال 1401

تولید 300 هزارتن کاتد به رغم کاهش بیش از 16 هزار تنی مصرف قراضه مس در سال 1401

مدیرعامل مس در مجمع عمومی عادی این شرکت که با حضور اکثریت سهامداران در تالار وزارت کشور برگزار شد از کسب رتبه پنجم ذخایر جهانی مس تنها با اکتشاف 7 درصدمساحت کشور خبر دادو گفت: با توسعه اکتشافات رسیدن به رتبه دوم و سوم جهانی نیز برای ایران متصور است.
پربازدید
پرطرفدارترین
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: