کد خبر: ۴۰۶۴۳۸
۲۹ آذر ۱۴۰۲ - ۰۹:۱۵
0
رئیس جهاد کشاورزی تهران نیاز روزانه گوشت مرغ استان تهران را ۱۴۰۰ تن اعلام کرد و گفت: ۴۰ درصد این میزان با قیمت مصوب در میادین میوه و تره بار به صورت عمده و خرده توزیع می‌شود.

نیاز روزانه گوشت مرغ در استان تهران ۱۴۰۰ تن است

برادری رئیس جهاد کشاورزی تهران گفت: جهاد کشاورزی استان تهران با تلاش‌های شبانه روزی و جلسات مستمر با اتحادیه‌های کشتارگاه‌های مرغ و ماهی و سایر تشکل‌ها، روزانه ۱۳۰۰ تا ۱۴۰۰ تن گوشت مرغ گرم در استان تهران توزیع می‌کند.

به گفته او، علی رغم اظهارات برخی مسئولان، جهاد کشاورزی تنها متولی تامین و مدیریت عرضه با قیمت مصوب در مراکز عمده و خرده فروشی میادین میوه و تره بار است.

برادری قیمت هرکیلو مرغ در میادین را ۷۳ تا ۷۸ هزار تومان اعلام کرد و افزود: روزانه ۳۰۰ تن مرغ منجمد در سطح میادین، فروشگاه‌های زنجیره‌ای و شهرستان‌ها درحال عرضه است.

رئیس جهاد کشاورزی تهران نیاز روزانه گوشت مرغ استان تهران را ۱۴۰۰ تن اعلام کرد و گفت: ۴۰ درصد این میزان با قیمت مصوب در میادین میوه و تره بار به صورت عمده و خرده توزیع می‌شود و هیچگونه کمبود یا محدودیتی در توزیع نداریم.

او از عرضه گسترده گوشت قرمز خبر داد و گفت: اکنون گوشت قرمز گوسفندی در راستای تنظیم بازار به صورت شقه با قیمت هر کیلوگرم ۲۸۲ هزار تومان، گوشت قرمز گوساله به صورت بسته بندی با قیمت ۲۹۹ هزار تومان و گوشت قرمز گوساله و گوسفند منجمد قطعه بندی با قیمت هر کیلو ۲۱۵ تا ۲۲۰ هزار تومان توزیع می‌شود.

برادری با بیان اینکه توزیع گوشت قرمز و مرغ بدون محدودیت در حال انجام است، گفت: این اقلام با هدف سهولت در دسترسی شهروندان، علاوه بر میادین، در فروشگاه‌های زنجیره‌ای و شهرستان‌ها در حال توزیع است.

او از برخورد جدی بازرسان جهاد کشاورزی استان تهران با هرگونه سودجویی و عرضه خارج از شبکه در آستانه شب یلدا خبر داد.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش مجامع بیشتر
تولید 300 هزارتن کاتد به رغم کاهش بیش از 16 هزار تنی مصرف قراضه مس در سال 1401

تولید 300 هزارتن کاتد به رغم کاهش بیش از 16 هزار تنی مصرف قراضه مس در سال 1401

مدیرعامل مس در مجمع عمومی عادی این شرکت که با حضور اکثریت سهامداران در تالار وزارت کشور برگزار شد از کسب رتبه پنجم ذخایر جهانی مس تنها با اکتشاف 7 درصدمساحت کشور خبر دادو گفت: با توسعه اکتشافات رسیدن به رتبه دوم و سوم جهانی نیز برای ایران متصور است.
پربازدید
پرطرفدارترین
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: